|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 279,90 zł
    1 040,57 zł netto

    10000Base-LX (1391nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 279,90 zł
    1 040,57 zł netto

    10000Base-LX (1371nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 279,90 zł
    1 040,57 zł netto

    10000Base-LX (1351nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 163,50 zł
    945,93 zł netto

    10000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 163,50 zł
    945,93 zł netto

    10000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 163,50 zł
    945,93 zł netto

    10000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 163,50 zł
    945,93 zł netto

    10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 086,00 zł
    882,93 zł netto

    10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 086,00 zł
    882,93 zł netto

    10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 086,00 zł
    882,93 zł netto

    10000Base-LX (1371nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 086,00 zł
    882,93 zł netto

    10000Base-LX (1351nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    930,80 zł
    756,75 zł netto

    10000Base-LX (1331nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    930,80 zł
    756,75 zł netto

    10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    930,80 zł
    756,75 zł netto

    10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    930,80 zł
    756,75 zł netto

    10000Base-LX (1271nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    4 155,50 zł
    3 378,46 zł netto

    8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    225,00 zł
    182,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    184,20 zł
    149,76 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    184,20 zł
    149,76 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    124,10 zł
    100,89 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    150,70 zł
    122,52 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    108,30 zł
    88,05 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Formy płatności, które obsługujemy: