|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    348,40 zł
    283,25 zł netto

    Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    156,90 zł
    127,56 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    1 740,80 zł
    1 415,28 zł netto

    Zarządzalny 48-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    73,80 zł
    60,00 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    774,00 zł
    629,27 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    908,10 zł
    738,29 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    816,20 zł
    663,58 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    708,10 zł
    575,69 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 697,00 zł
    1 379,67 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna, pracująca w paśmie 6GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 607,50 zł
    1 306,91 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna, pracująca w paśmie 6GHz, wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 183,90 zł
    962,52 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 5,4 - 6,45 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    60,90 zł
    49,51 zł netto

    Nie pasuje do modelu M33G
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 697,00 zł
    1 379,67 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    164,60 zł
    133,82 zł netto

    Do urządzeń z serii CCR1036 rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    121,90 zł
    99,11 zł netto

    Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    895,00 zł
    727,64 zł netto

    Zintegrowana antena w standardzie 802.11b/g/n/a/ac z gigabitowym portem Ethernet i slotem SFP, pasma 5GHz i 2,4GHz.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    243,80 zł
    198,21 zł netto

    QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    121,90 zł
    99,11 zł netto

    QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    243,80 zł
    198,21 zł netto

    Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    2 770,30 zł
    2 252,28 zł netto

    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 607,50 zł
    1 306,91 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    7,30 zł
    5,93 zł netto

    Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 5,0-5,5mm.
    Formy płatności, które obsługujemy: