|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Zestawy abonenckie, Wzmacniacze,
  • Automatyka i Przemysł
  • Lokalizatory GPS, Media konwertery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • MikroTik
  • Routery WiFi, GPEN, Switche,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Szafy,
  • Tenda
  • Switche, PON,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Switche,
  • Złącza
  • Inne, RJ45, Typu SMA,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    1 730,70 zł
    1 407,07 zł netto

    Zarządzalny 52-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    8,40 zł
    6,83 zł netto

    Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 6,0-6,5mm.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    311,00 zł
    252,85 zł netto

    Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    121,80 zł
    99,02 zł netto
    120,13 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    1 746,10 zł
    1 419,59 zł netto

    Zarządzalny 48-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    66,30 zł
    53,90 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    774,00 zł
    629,27 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    908,10 zł
    738,29 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    844,80 zł
    686,83 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    708,10 zł
    575,69 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 697,00 zł
    1 379,67 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna, pracująca w paśmie 6GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 607,50 zł
    1 306,91 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna, pracująca w paśmie 6GHz, wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 183,90 zł
    962,52 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 5,4 - 6,45 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    88,30 zł
    71,79 zł netto

    Nie pasuje do modelu M33G
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 697,00 zł
    1 379,67 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową oraz wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    222,20 zł
    180,65 zł netto

    Pasuje do modeli MikroTik CCR1036-8G-2S+ rewizji r2, MikroTik CCR2116-12G-4S+ oraz MikroTik CRS326-24S+2Q+RM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    110,40 zł
    89,76 zł netto

    Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    728,70 zł
    592,44 zł netto

    Zintegrowana antena w standardzie 802.11b/g/n/a/ac z gigabitowym portem Ethernet i slotem SFP, pasma 5GHz i 2,4GHz.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    2 376,00 zł
    1 931,71 zł netto

    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    1 607,50 zł
    1 306,91 zł netto

    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna wyposażona w uchwyt do płynnej i precyzyjnej regulacji anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º)
    Formy płatności, które obsługujemy: