|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1571nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1551nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1531nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1511nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1491nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    2 927,80 zł
    2 380,33 zł netto

    10000Base-LX (1471nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 271,30 zł
    1 033,58 zł netto

    10000Base-LX (1411nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 271,30 zł
    1 033,58 zł netto

    10000Base-LX (1391nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 271,30 zł
    1 033,58 zł netto

    10000Base-LX (1371nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 271,30 zł
    1 033,58 zł netto

    10000Base-LX (1351nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 155,70 zł
    939,59 zł netto

    10000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 155,70 zł
    939,59 zł netto

    10000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 155,70 zł
    939,59 zł netto

    10000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 155,70 zł
    939,59 zł netto

    10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 078,70 zł
    876,99 zł netto

    10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 078,70 zł
    876,99 zł netto

    10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 078,70 zł
    876,99 zł netto

    10000Base-LX (1371nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 078,70 zł
    876,99 zł netto

    10000Base-LX (1351nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    924,60 zł
    751,71 zł netto

    10000Base-LX (1331nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    924,60 zł
    751,71 zł netto

    10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    924,60 zł
    751,71 zł netto

    10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM
    Formy płatności, które obsługujemy: