|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    239,80 zł
    194,96 zł netto

    Zaawansowany tracker z wewnętrznym GNSS, antenami GSM, konfigurowalnymi wejściami cyfrowymi, analogowymi, ujemnymi wejściami, wejściami impulsowymi, trzema wyjściami DOUT, łącznością Bluetooth i baterią zapasową
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    393,00 zł
    319,51 zł netto

    Zaawansowany terminal śledzący w czasie rzeczywistym typu Plug and Track z łącznością GNSS, GSM i Bluetooth
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    215,90 zł
    175,53 zł netto

    Mały i inteligentny tracker z Bluetooth i wewnętrzną baterią zapasową
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    396,30 zł
    322,20 zł netto

    Trzypasmowy, bezprzewodowy router AX3000 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet, USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    279,50 zł
    227,24 zł netto

    Trzypasmowy, bezprzewodowy router AX1500 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    47,40 zł
    38,54 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    47,40 zł
    38,54 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    1 177,00 zł
    956,91 zł netto

    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 18
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    608,80 zł
    494,96 zł netto

    8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    11 739,70 zł
    9 544,47 zł netto

    16-portowa płyta GPON do OLT z serii MA5800
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    13 989,90 zł
    11 373,90 zł netto

    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mercusys
    145,30 zł
    118,13 zł netto

    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    8 334,60 zł
    6 776,10 zł netto

    2xPRTE, 2xSCUN, 2xX2CS
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    6 087,30 zł
    4 949,02 zł netto

    2xPRTE, 2xSCUN, 1xX2CS
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    2 652,30 zł
    2 156,34 zł netto

    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 12 włókien SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 832,40 zł
    1 489,76 zł netto

    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 8 włókien SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 304,40 zł
    1 060,49 zł netto

    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 4 włókna SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 087,00 zł
    883,74 zł netto

    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    4 740,60 zł
    3 854,15 zł netto

    Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 24 włóknami SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    3 720,70 zł
    3 024,96 zł netto

    Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    5 098,40 zł
    4 145,04 zł netto

    Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 24 włókna SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    3 309,50 zł
    2 690,65 zł netto

    Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 12 włókien SM 9/125
    Formy płatności, które obsługujemy: