|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Wzmacniacze, Zestawy abonenckie,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Media konwertery
  • PLC, RS-232/RS-485,
  • MikroTik
  • Routery WiFi, IoT, Akcesoria,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Listwy zasilające, Akcesoria,
  • TP-Link
  • Akcesoria,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    241,40 zł
    196,26 zł netto

    Trzypasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, AXE5400
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    779,40 zł
    633,66 zł netto

    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AXE5400 z obsługą WiFi 6E
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    225,50 zł
    183,33 zł netto

    Bezprzewodowy router 4G LTE, pracujący w standardzie N o przepustowości do 300Mb/s w pasmie 2,4 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    170,70 zł
    138,78 zł netto

    Obrotowa kamera Wi-Fi ze Sztuczną Inteligencją do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: QuWireless
    1 267,90 zł
    1 030,81 zł netto

    Dwuzakresowa, współbieżna, z polaryzacją H&V, panelowa antena MIMO 2x2, ze złączem RP-SMA
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    58,40 zł
    47,48 zł netto

    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dipol
    13,60 zł
    11,06 zł netto

    Do zasilania DC 12V wzmacniaczy i przedwzmacniaczy antenowych telewizji naziemnej o poborze prądu do 100mA
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto

    Adapter hybrydowy FC/UPC(M) - SC/APC(F), SM, simplex
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto

    Adapter hybrydowy FC/UPC(M) - SC/APC(F), SM, simplex
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tinycontrol
    1 008,70 zł
    820,08 zł netto

    Zarządzalna listwa zasilająca LTE z monitorowaniem zużycia energii w standardzie Rack 19", wyposażona w 7 niezależnie zarządzanych gniazd 230V Schuko, dł. przewodu 1,35m
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    17,60 zł
    14,31 zł netto

    Umożliwia przesunięcie sprzętu o 50 mm względem ramy Rack w przód lub w tył
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    18,40 zł
    14,96 zł netto

    Umożliwia przesunięcie sprzętu o 100 mm względem ramy Rack w przód lub w tył
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    2 591,60 zł
    2 106,99 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    1 543,40 zł
    1 254,80 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    2 739,30 zł
    2 227,07 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    1 777,90 zł
    1 445,45 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 400 W
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    1 650,60 zł
    1 341,95 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    1 135,60 zł
    923,25 zł netto

    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ruijie Reyee
    181,20 zł
    147,32 zł netto

    4-portowy router bezprzewodowy Gigabit Wi-Fi 5 AC1300
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    223,60 zł
    181,79 zł netto

    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Telcoline
    347,80 zł
    282,76 zł netto

    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Formy płatności, które obsługujemy: