|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    74,40 zł
    60,49 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    77,00 zł
    62,60 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    93,20 zł
    75,77 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    159,00 zł
    129,27 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    192,60 zł
    156,59 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB 3.0, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    321,80 zł
    261,63 zł netto

    Przeznaczony do montażu w terminalach OLT marki UPLink
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    1 489,50 zł
    1 210,98 zł netto

    2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    1 800,10 zł
    1 463,50 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    1 986,40 zł
    1 614,96 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    2 217,50 zł
    1 802,85 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    4 466,10 zł
    3 630,98 zł netto

    4x porty PON, 2x porty Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+
    Formy płatności, które obsługujemy: