|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Panel Tornado Pro 16
    cena: 39,40zł
    RouterBoard RB711UA-5HnD
    cena: 196,80zł
    SparkLAN WMIA-166AG
    cena: 29,50zł
    EnGenius EL-2511CD PLUS EXT2
    cena: 27,10zł
    Planet MC-RPS130
    cena: 33,20zł


    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-36U 19” 203/61/61 (18U+18U)   NOWOŚĆ 
    Producent: Mantar
    2 509,40 zł
    2 040,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-24U 19” 149/61/61 (12U+12U)   NOWOŚĆ 
    Producent: Mantar
    2 355,40 zł
    1 914,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-30U 19” 175/61/61 (18U+12U)   NOWOŚĆ 
    Producent: Mantar
    2 429,90 zł
    1 975,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda PA6   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    190,90 zł
    155,20 zł netto
    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54PS/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    7 176,20 zł
    5 834,31 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54S/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    6 883,40 zł
    5 596,26 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54TS/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    4 897,80 zł
    3 981,95 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30PS/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    4 105,60 zł
    3 337,89 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30S/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    3 182,80 zł
    2 587,64 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30TS/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    2 621,20 zł
    2 131,06 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1043G0-I   NOWOŚĆ 
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1023G0-I   NOWOŚĆ 
    Producent: Hikvision
    598,80 zł
    486,83 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link CAP300-Outdoor   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    169,40 zł
    137,72 zł netto
    Bezprzewodowy, wodoszczelny punkt dostępowy z możliwością montażu na zewnątrz budynku, pracujący w paśmie 2,4 GHz i standardzie N z prędkością do 300 Mb/s.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    1 077,20 zł
    875,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    180,10 zł
    146,42 zł netto
    Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI3028-P   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    493,20 zł
    400,98 zł netto
    3Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI2028-P   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    240,10 zł
    195,20 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    120,10 zł
    97,64 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    65,70 zł
    53,41 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    62,90 zł
    51,14 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    964,80 zł
    784,39 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    964,80 zł
    784,39 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    628,90 zł
    511,30 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    628,90 zł
    511,30 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    283,00 zł
    230,08 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM   NOWOŚĆ 
    Producent: Option
    283,00 zł
    230,08 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    2 062,20 zł
    1 676,59 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    1 672,10 zł
    1 359,43 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    1 197,60 zł
    973,66 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    864,60 zł
    702,93 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 4TB SATA III WD40PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    569,00 zł
    462,60 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 3TB SATA III WD30PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    451,00 zł
    366,67 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    3 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 2TB SATA III WD20PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    335,40 zł
    272,68 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 1TB SATA III WD10PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    257,20 zł
    209,11 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    1 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit passive Ethernet repeater (GPeR)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    64,00 zł
    52,03 zł netto
    Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1343G0-I   NOWOŚĆ 
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 4mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP4028-P (grafitowa)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    582,60 zł
    473,66 zł netto
    2592x1520 / 4Mpx @ 20fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2036A-E (biała)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 3.6mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (grafitowa)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (biała)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (grafitowa)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (biała)   NOWOŚĆ 
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1121-I   NOWOŚĆ 
    Producent: Hikvision
    494,40 zł
    401,95 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Alpha & Omega AOZ1015AI   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    3,50 zł
    2,85 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY85408-11 - wzmacniacz   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Qorvo RFPA5512 - wzmacniacz   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    23,30 zł
    18,94 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Extender EXT-POE1   NOWOŚĆ 
    Producent: Pulsar
    95,70 zł
    77,80 zł netto
    Zwiększa odległości przesyłu zasilania PoE oraz danych Ethernet za pomocą skrętki UTP kat. 5/5E o kolejne 100m.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 3-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    482,80 zł
    392,52 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 3-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 7.5V 0.9A (transformatorowy)   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rurka termokurczliwa do zabezpieczania kabli o śr. 2-8mm (100 szt.)   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    Opakowanie zawiera 100 sztuk.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 2.5A   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    23,50 zł
    19,11 zł netto
    Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 2-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    436,20 zł
    354,63 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    774,60 zł
    629,76 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni ponad 500m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 2-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    580,70 zł
    472,11 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 400m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    289,80 zł
    235,61 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 3-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    435,30 zł
    353,90 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 300m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    331,50 zł
    269,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    171,60 zł
    139,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 100m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    79,70 zł
    64,80 zł netto
    Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AC1300.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X25 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 25 dBi (2-pack)   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    494,30 zł
    401,87 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 25 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X20 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 20 dBi (2-pack)   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    387,10 zł
    314,72 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 20 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A dogniazdowy z LED   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    31,30 zł
    25,45 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 0.5A dogniazdowy z LED   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    25,00 zł
    20,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 0.5A Gigabit dogniazdowy   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    36,70 zł
    29,84 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 48V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-X16 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 16 dBi   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    142,90 zł
    116,18 zł netto
    Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 16 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A (ESD) Gigabit   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    50,00 zł
    40,65 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 48V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-X12 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 12 dBi   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    83,40 zł
    67,80 zł netto
    Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 12 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa C5x radio 4.9-6.2 GHz, 8 dBi   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    464,50 zł
    377,64 zł netto
    Radio z czterema modułowymi opcjami anteny obrotowej. Praca w częstotliwości 4,9–6,4 GHz, rozwiązanie PTP lub PTMP dla wdrożeń 5 GHz. Współpracuje z antenami N5-X (N5-X12, N5-X16, N5-X20, N5-X25).
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa Gigabit PoE Injector, Wall Plug 56V   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    PoE Injector z dwoma gigabitowymi portami Ethernet wyposażone we wtyczkę EU.
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania z szukaczem par przewodów, RJ-45, RJ-11 (Wire Tracker)   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    130,40 zł
    106,02 zł netto
    Umożliwia lokalizację przewodów w wiązkach kablowych do 3km (RJ11/RJ45).
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY13373-460LF
    Producent: brak danych
    12,80 zł
    10,41 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)
    Producent: brak danych
    357,80 zł
    290,89 zł netto
    Tester okablowania + lokalizator + skaner.
    Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP.
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB-C 3.1 na kablu (NC-1000-02)
    Producent: Lanberg
    68,30 zł
    55,53 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB "typu C" 3.1
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 3.0 na kablu (NC-1000-01)
    Producent: Lanberg
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 2.0 na kablu (NC-0100-01)
    Producent: Lanberg
    37,30 zł
    30,33 zł netto
    Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX
    Producent: Telcoline
    1 341,70 zł
    1 090,81 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny
    Producent: Telcoline
    0,90 zł
    0,73 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
    Producent: Huawei
    145,50 zł
    118,29 zł netto
    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Cabletech Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC LAN
    Producent: Cabletech
    98,10 zł
    79,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium
    Producent: brak danych
    31,70 zł
    25,77 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (31 cm) premium
    Producent: brak danych
    35,90 zł
    29,19 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - RP-SMA/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    DishEter PRO 28 HV 4GHz
    Producent: Cyberbajt
    1 186,40 zł
    964,55 zł netto
    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 4,5 - 5,6 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka otworu keystone, biała
    Producent: brak danych
    0,60 zł
    0,49 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Zaciskarka złączy koncentrycznych na kabel RG174/RG179, HT-336J
    Producent: Hanlong
    50,90 zł
    41,38 zł netto
    4,52/3,84/3,25/1,98/1,72/1,07 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE Gigabit (prod. Cz)
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM
    Producent: Option
    42,40 zł
    34,47 zł netto
    1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Zaciskarka złączy RJ-45 RJ-11 HT-86
    Producent: brak danych
    59,60 zł
    48,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    318,00 zł
    258,54 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2
    Producent: Opto
    34,70 zł
    28,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)
    Producent: MikroTik
    42,70 zł
    34,72 zł netto
    PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)
    Producent: MikroTik
    48,00 zł
    39,02 zł netto
    Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)
    Producent: MikroTik
    183,40 zł
    149,11 zł netto
    Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik PWR-Line (PL7400)
    Producent: MikroTik
    104,80 zł
    85,20 zł netto
    Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 SC FR
    Producent: Power Walker
    272,70 zł
    221,71 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x gniazda French.
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, biały
    Producent: brak danych
    3,40 zł
    2,76 zł netto
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 (biały) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway
    Producent: Wisnetworks
    515,60 zł
    419,19 zł netto
    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 6V 2A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: