|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • RJ45, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?



    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany   NOWOŚĆ 
    Producent: Telcoline
    4,70 zł
    3,82 zł netto
    Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 13mm i wysokości 5mm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    26,90 zł
    21,87 zł netto
    Uchwyt montażowy dla MikroTik RB5009. Pozwala zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik RB5009UG+S+IN   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    809,10 zł
    657,80 zł netto
    7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    370,20 zł
    300,98 zł netto
    Zasilacz zewnętrzny 26V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    370,20 zł
    300,98 zł netto
    Zasilacz zewnętrzny 53V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (GESP+POE-IN)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    51,20 zł
    41,63 zł netto
    Netprotector z gigabitowym portem Ethernet w obudowie zewnętrznej IP67
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    1 718,80 zł
    1 397,40 zł netto
    16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny wysuwany 19" 1U 24 porty, czarny   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    96,90 zł
    78,78 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, czarny   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    55,90 zł
    45,45 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, szary   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    55,90 zł
    45,45 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 600mm, drzwi szklane, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    360,30 zł
    292,93 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 520x600x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 600mm, drzwi szklane, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    360,30 zł
    292,93 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 520x600x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U, 600mm, drzwi szklane, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    310,60 zł
    252,52 zł netto
    Szafa wisząca 9U 19", 520x459x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U, 600mm, drzwi szklane, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    310,60 zł
    252,52 zł netto
    Szafa wisząca 9U 19", 520x459x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 2 wentylatory, z termostatem, szary   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    242,20 zł
    196,91 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 2U, 120mm, drzwi metalowe, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    193,80 zł
    157,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 2U, 120mm, drzwi metalowe, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    193,80 zł
    157,56 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-2000-52MP
    Producent: D-Link
    3 322,50 zł
    2 701,22 zł netto
    Zarządzalny 52-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s PoE+, 4x sloty SFP Combo oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3. Budżet mocy PoE+ 370W
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-2000-52
    Producent: D-Link
    1 663,10 zł
    1 352,11 zł netto
    Zarządzalny 52-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 4x sloty SFP Combo oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-2000-28P
    Producent: D-Link
    1 964,40 zł
    1 597,07 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s PoE+, 4x sloty SFP Combo oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3. Budżet mocy PoE+ 193W
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-2000-28
    Producent: D-Link
    852,40 zł
    693,01 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 4x sloty SFP Combo oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-2000-10P
    Producent: D-Link
    832,00 zł
    676,42 zł netto
    Zarządzalny 10-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 8x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s PoE+, 2x sloty SFP oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3. Budżet mocy PoE+ 65W
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-2000-10
    Producent: D-Link
    541,40 zł
    440,16 zł netto
    Zarządzalny 10-portowy gigabitowy przełącznik wyposażony w 8x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 2x sloty SFP oraz rozbudowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-1520-52
    Producent: D-Link
    3 713,10 zł
    3 018,78 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet, 2x porty 10Gb/s Ethernet i 2x porty SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-1520-28
    Producent: D-Link
    2 311,10 zł
    1 878,94 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty 10Gb/s Ethernet i 2x porty SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DXS-3610-54T
    Producent: D-Link
    49 283,50 zł
    40 067,89 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, 10-gigabitowy przełącznik, wyposażony w 48x 10-gigabitowych portów Ethernet i 6x slotów 40G/100G QSFP+/QSFP28
    Dostępność:
    D-Link DXS-3610-54S
    Producent: D-Link
    36 200,60 zł
    29 431,38 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, 10-gigabitowy przełącznik, wyposażony w 48x 10-gigabitowych slotów SFP+ i 6x slotów 40G/100G QSFP+/QSFP28
    Dostępność:
    dostępne
    Czujnik CO2 MH-Z16 z adapterem UART
    Producent: brak danych
    201,00 zł
    163,41 zł netto
    Czujnik CO2 MH-Z16 z adapterem UART dla LAN Kontrolera V3
    Dostępność:
    dostępne
    Czujnik cząstek stałych PM SPS30
    Producent: brak danych
    198,80 zł
    161,63 zł netto
    Czujnik cząstek stałych (PM0,5, PM1,0, PM2,5, PM4 i PM10) dla LAN Kontrolera V3
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 1000 ERT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    1 284,70 zł
    1 044,47 zł netto
    UPS o mocy 1000VA/900W wyposażony w 4x IEC, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 1000 RT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    1 541,80 zł
    1 253,50 zł netto
    UPS o mocy 1000VA/900W wyposażony w 8x IEC, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 1500 R1U
    Producent: Power Walker
    1 798,80 zł
    1 462,44 zł netto
    UPS o mocy 1500VA / 900W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19"
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    PowerWalker VI 1000 R1U
    Producent: Power Walker
    1 413,20 zł
    1 148,94 zł netto
    UPS o mocy 1000VA / 600W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19"
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    PowerWalker VI 1200 RLE
    Producent: Power Walker
    1 143,20 zł
    929,43 zł netto
    UPS o mocy 2200VA/1320W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19".
    Dostępność:
    dostępne
    Rozdzielnica naścienna RSZ-79/18/6 12J
    Producent: Mantar
    347,80 zł
    282,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, linka, PVC, SXKL-5E-UTP-PVC-GY
    Producent: Solarix
    418,30 zł
    340,08 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany typu linka CAT5E z płaszczem PCV, box 305 m
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, linka, PVC, SXKL-5E-FTP-PVC-GY
    Producent: Solarix
    477,50 zł
    388,21 zł netto
    Wysokiej jakości kabel ekranowany typu linka CAT5E z płaszczem PCV, box 305 m
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz modułowy PMT-24V150W2BA 24V/6.25A 150W
    Producent: Delta Electronics
    94,40 zł
    76,75 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-FC111PB-20
    Producent: TP-Link
    110,20 zł
    89,59 zł netto
    Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Switch optyczny SFG10F8
    Producent: Pulsar
    665,90 zł
    541,38 zł netto
    10-portowy switch optyczny z 2x portami Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s i 8x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Opaska zaciskowa ślimakowa 25-40 mm
    Producent: brak danych
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa antyprzepięciowa Acar F5 szara 5m
    Producent: HSK Data
    57,30 zł
    46,59 zł netto
    Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 5 standardowych gniazd i przewód zasilający o dł. 5 m
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GXP2160 przewodowy telefon IP z PoE
    Producent: Grandstream
    547,10 zł
    444,80 zł netto
    Telefon SIP klasy biznesowej z możliwością obsługi sześciu linii SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GRP2615 telefon IP z PoE
    Producent: Grandstream
    616,90 zł
    501,54 zł netto
    Wysokiej klasy dziesięcioliniowy telefon IP z PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GRP2604P przewodowy telefon IP z PoE
    Producent: Grandstream
    250,20 zł
    203,41 zł netto
    Podstawowy, trzyliniowy, przewodowy telefon IP z PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GRP2604 przewodowy telefon IP
    Producent: Grandstream
    250,20 zł
    203,41 zł netto
    Podstawowy, trzyliniowy, przewodowy telefon IP
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    326,20 zł
    265,20 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream UCM6301 centrala VoIP
    Producent: Grandstream
    1 193,10 zł
    970,00 zł netto
    Zunifikowane biznesowe rozwiązanie komunikacyjne
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream UCM6202 centrala VoIP
    Producent: Grandstream
    1 228,00 zł
    998,37 zł netto
    Zoptymalizowane funkcje komunikacji zintegrowanej dla małych i średnich przedsiębiorstw
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik XS+2733LC15D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 15km
    Producent: MikroTik
    1 845,70 zł
    1 500,57 zł netto
    Zestaw dwóch modułów SFP/SFP+/SFP28 25Gb/s dla światłowodu jednomodowego, o maks. zasięgu 15km
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.6, 1m, SXKD-6-UTP-PVC
    Producent: Solarix
    2,20 zł
    1,79 zł netto
    Wysokiej jakości kabel CAT6 nieekrenowany z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream DP750 stacja bazowa DECT VoIP
    Producent: Grandstream
    197,90 zł
    160,89 zł netto
    Wielofunkcyjna stacja bazowa VoIP DECT, która łączy się z 5 słuchawkami DECT Grandstream DP720
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream DP720 bezprzewodowy telefon DECT VoIP
    Producent: Grandstream
    209,50 zł
    170,33 zł netto
    Słuchawka bezprzewodowa HD działająca w systemie DECT i zapewniająca mobilność
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GXV3350 wideotelefon VoIP
    Producent: Grandstream
    1 041,80 zł
    846,99 zł netto
    Wideotelefon VoIP z 5" ekranem dotykowym LCD HD TFT (1280x720), 2x portami Gigabit Ethernet, technologią dźwięku i obrazu HD w rozdzielczości 720p, przeglądarką internetową, Wi-Fi 2,4/5 GHz , Bluetooth oraz obsługą PoE/PoE+
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa IPC-HDW1230S-0280B-S5
    Producent: Dahua
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    1920x1080, 25/30kl/s; 2Mpx; obiektyw 2.8mm; f/2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GXW4224 bramka VoIP
    Producent: Grandstream
    2 234,60 zł
    1 816,75 zł netto
    Analogowa brama VoIP, umożliwiająca podłączenie do 24 tradycyjnych telefonów
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream HT813 bramka VoIP
    Producent: Grandstream
    320,10 zł
    260,24 zł netto
    Zaawansowany analogowy adapter telefoniczny z 1x analogowym portem telefonicznym FXS i 1x portem FXO linii PSTN
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream HT814 bramka VoIP
    Producent: Grandstream
    413,20 zł
    335,93 zł netto
    Zaawansowany analogowy adapter telefoniczny (ATA) z czterema portami FXS oraz zintegrowanym routerem Gigabit NAT
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream HT812 bramka VoIP
    Producent: Grandstream
    215,40 zł
    175,12 zł netto
    Zaawansowany analogowy adapter telefoniczny (ATA) z dwoma portami FXS oraz zintegrowanym routerem Gigabit NAT
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream HT802 bramka VoIP
    Producent: Grandstream
    186,20 zł
    151,38 zł netto
    Obsługuje 2 profile SIP za pomocą 2x portów FXS i 1x portu 10/100 Mb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 10mm, 300m, żółty
    Producent: Telcoline
    2 581,50 zł
    2 098,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 10mm, 250m, żółty
    Producent: Telcoline
    2 318,10 zł
    1 884,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 10mm, 200m, żółty
    Producent: Telcoline
    1 880,80 zł
    1 529,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 10mm, 150m, żółty
    Producent: Telcoline
    1 577,70 zł
    1 282,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 10mm, 100m, żółty
    Producent: Telcoline
    1 106,90 zł
    899,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    S64H 6-portowy switch z zasilaczem do 4 kamer IP w obudowie hermetycznej
    Producent: Pulsar
    472,10 zł
    383,82 zł netto
    6-portowy switch Fast Ethernet 10/100 Mb/s z 4x portami PoE+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link TL-SX3008F
    Producent: TP-Link
    938,20 zł
    762,76 zł netto
    Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 8x slotów SFP+ 10 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys Halo S12, 3-pack
    Producent: Mercusys
    319,80 zł
    260,00 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 320m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Mercusys Halo S12
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys Halo S12, 2-pack
    Producent: Mercusys
    213,10 zł
    173,25 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 260m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Mercusys Halo S12
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MW302R
    Producent: Mercusys
    40,80 zł
    33,17 zł netto
    Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 3 porty fast Ethernet i dwiezewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys ME30
    Producent: Mercusys
    99,40 zł
    80,81 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 1200Mb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MR70X
    Producent: Mercusys
    173,90 zł
    141,38 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 2 wentylatory, z termostatem, czarny
    Producent: StalFlex
    242,20 zł
    196,91 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SL1311MP
    Producent: TP-Link
    331,30 zł
    269,35 zł netto
    Niezarządzany switch z 8x portami Fast Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 2x portami Gigabit Ethernet i 1x gigabitowym slotem SFP
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo C210 obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Producent: TP-Link
    166,10 zł
    135,04 zł netto
    Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Tapo C110 kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Producent: TP-Link
    129,30 zł
    105,12 zł netto
    Kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GX4GT-V
    Producent: Scodeno
    1 133,70 zł
    921,71 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5TP-X
    Producent: Scodeno
    450,00 zł
    365,85 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet (w tym 4x porty PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5GT-X
    Producent: Scodeno
    527,90 zł
    429,19 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5GP
    Producent: Scodeno
    380,80 zł
    309,59 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GT-X
    Producent: Scodeno
    830,80 zł
    675,45 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1FX4TP-X
    Producent: Scodeno
    614,40 zł
    499,51 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Fast Ethernet (w tym 4x porty PoE) i slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1FX4TP-mini
    Producent: Scodeno
    406,70 zł
    330,65 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE, klasy przemysłowej z 4x portami Fast Ethernet i slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik temperatury i wilgotności UT333S
    Producent: UNI-T
    80,20 zł
    65,20 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa antyprzepięciowa Acar F5 szara 3m
    Producent: HSK Data
    50,50 zł
    41,06 zł netto
    Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 5 standardowych gniazd i przewód zasilający o dł. 3 m
    Dostępność:
    dostępne
    Zyxel GS1920-24v2
    Producent: Zyxel
    869,80 zł
    707,15 zł netto
    28-portowy przełącznik gigabitowy typu smart. Wyposażony w 24x gigabitowe porty i 4x sloty combo SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Mysz Modecom MC-WM9, czarna, oem
    Producent: Modecom
    32,30 zł
    26,26 zł netto
    Bezprzewodowa mysz optyczna ze złączem USB
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM
    Producent: Option
    240,40 zł
    195,45 zł netto
    WDM, TX: 1550nm, RX: 1490nm, SM SC, 80km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM
    Producent: Option
    240,40 zł
    195,45 zł netto
    WDM, TX: 1490nm, RX: 1550nm), SM SC, 80km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Injector PoE (RBPOE)
    Producent: MikroTik
    11,80 zł
    9,59 zł netto
    Adapter PoE do zasilania każdego RouterBOARDa przez Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19" z otworami, 450 mm, 1U, regulowana, szara
    Producent: StalFlex
    92,90 zł
    75,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19" z otworami, 450 mm, 1U, regulowana, czarna
    Producent: StalFlex
    92,90 zł
    75,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP28 Dual, 25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM
    Producent: Option
    315,40 zł
    256,42 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP28 Dual, 25Gbps, MM LC, 100m, TX850, DDM
    Producent: Option
    237,50 zł
    193,09 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP GPON-OLT-C++, 2.5Gbps, TX1490/RX1310, DDM
    Producent: Option
    203,40 zł
    165,37 zł netto
    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19" z otworami, 750 mm, 1U, regulowana, szara
    Producent: StalFlex
    106,20 zł
    86,34 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19" z otworami, 750 mm, 1U, regulowana, czarna
    Producent: StalFlex
    106,20 zł
    86,34 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 2 wentylatory, z termostatem, LCD
    Producent: Lanberg
    263,10 zł
    213,90 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda RX3
    Producent: Tenda
    218,80 zł
    177,89 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX1800
    Formy płatności, które obsługujemy: