|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Zestawy abonenckie, Wzmacniacze,
  • Automatyka i Przemysł
  • Lokalizatory GPS, Media konwertery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • MikroTik
  • Routery WiFi, GPEN, Switche,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Szafy,
  • Tenda
  • Switche, PON,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Switche,
  • Złącza
  • Inne, RJ45, Typu SMA,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    68,90 zł
    56,02 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    71,50 zł
    58,13 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    72,90 zł
    59,27 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 1x SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    75,90 zł
    61,71 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    75,90 zł
    61,71 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    77,00 zł
    62,60 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    84,10 zł
    68,37 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    87,60 zł
    71,22 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    90,70 zł
    73,74 zł netto

    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC, 1x gigabitowy port Ethernet, obsługuje: ITU-T G.984, VoIP, IPTV, OMCI, Telnet, TR-069
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    92,50 zł
    75,20 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: FiberTechnic
    94,20 zł
    76,59 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    100,20 zł
    81,46 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: ZTE
    101,90 zł
    82,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    106,20 zł
    86,34 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    108,50 zł
    88,21 zł netto

    Do terminali OLT EPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    109,10 zł
    88,70 zł netto

    3 tryby pracy: bridge/router, iPoE i PPPoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    120,10 zł
    97,64 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: XDK
    92,30 zł
    75,04 zł netto
    101,81 zł netto

    Chipset Cortina
    Formy płatności, które obsługujemy: