|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • RJ45, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    59,60 zł
    48,46 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    67,70 zł
    55,04 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    70,80 zł
    57,56 zł netto

    Bridge/Router.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    80,40 zł
    65,37 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    81,20 zł
    66,02 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    91,30 zł
    74,23 zł netto

    1-portowy, gigabitowy terminal GPON. Kompatybilny z Dasan.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    80,00 zł
    65,04 zł netto
    75,04 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: ZTE
    101,90 zł
    82,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    105,20 zł
    85,53 zł netto

    Do terminali OLT EPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    105,60 zł
    85,85 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: XDK
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    93,81 zł netto

    Chipset Cortina
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    118,30 zł
    96,18 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    134,20 zł
    109,11 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    134,20 zł
    109,11 zł netto

    2x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    136,20 zł
    110,73 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    136,70 zł
    111,14 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    146,90 zł
    119,43 zł netto

    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Formy płatności, które obsługujemy: