|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Tenda

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Tenda G103 to terminal ONT GPON wyposażony w jeden gigabitowy port Ethernet. Jest zgodny z ITU-T G.984, wspiera zdalne zarządzanie OMCI, współpracuje z OLT Huaweia, ZTE i Dasana. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do sieci FTTH, oferuje przepustowość do 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie połączenia światłowodowego, na maksymalną odległość 20 km. Oferowany produkt posiada zarządzanie poprzez Web, umożliwia monitorowanie mocy optycznej.

    Tenda G103
     
    Standard
    ITU-T G.984
    Przyciski
    Zasilanie
    Reset
    Zasilanie
    9 V, 1 A
    Wymiary
    142 x 92 x 31 mm
    Diody LED
    POWER
    PON
    LOS
    LAN
    Tryb pracy
    Bridge
    Ustawienia domyślne
    Adres IP: 192.168.1.1
    Pozostałe cechy
     
    Port
    RJ45 10/100/1000M
    Automatyczne negocjowanie, automatyczne krosowanie MDI/MDIX
    Połączenie WAN
    GPON ONT
    Funkcje dodatkowe
    Monitorowanie mocy optycznej
    Dopuszczalna temperatura
    Podczas pracy: od 0 do 40 st. C
    Podczas przechowywania: od -40 do 70 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza
    Podczas pracy: 10%-90% niekondensująca
    Podczas przechowywania: 5%-90% niekondensująca
    Certyfikaty
    CCC
    Zawartość zestawu
    Urządzenie
    Kabel Ethernet
    Instrukcja
    Zasilacz

    Galeria produktu: