|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    77,10 zł
    62,68 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    96,30 zł
    78,29 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    102,00 zł
    82,93 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    105,30 zł
    85,61 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    106,80 zł
    86,83 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    114,60 zł
    93,17 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    114,60 zł
    93,17 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    119,40 zł
    97,07 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    119,40 zł
    97,07 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    128,40 zł
    104,39 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   BLACK FRIDAY 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    141,60 zł
    115,12 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    142,80 zł
    116,10 zł netto

    Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    151,40 zł
    123,09 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 220/550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    156,20 zł
    126,99 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    157,00 zł
    127,64 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    157,00 zł
    127,64 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    168,40 zł
    136,91 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    256,20 zł
    208,29 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    682,00 zł
    554,47 zł netto

    Obudowa zbiorcza 19" na 14 konwerterów
    Formy płatności, które obsługujemy: