|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Gniazda RJ45, Pozostałe, Układy scalone,
  • Mediakonwertery
  • G.SHDSL, BNC, PLC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Półki, Organizery,
  • Złącza
  • Inne, Typu TNC,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Dostępność:
    dostępne
    Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)   PROMOCJA 
    Producent: City Media
    205,40 zł
    166,99 zł netto
    180,79 zł netto

    Zestaw kliencki, pracujący w paśmie 5 GHz pod kontrolą systemu MikroTik
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550   PROMOCJA 
    Producent: Option
    51,70 zł
    42,03 zł netto
    52,63 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310   PROMOCJA 
    Producent: Option
    51,70 zł
    42,03 zł netto
    49,71 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail U.FL - N/m (40 cm)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    9,20 zł
    7,48 zł netto
    16,41 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail MMCX - N/m (40 cm)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    19,70 zł
    16,02 zł netto
    21,07 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    PanelBox 5GHz 23 dBi (mmcx)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    76,30 zł
    62,03 zł netto
    82,82 zł netto

    Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą
    Dostępność:
    dostępne
    CityBox Dual N-Streme 20 dBi (5GHz) dla płyt RB433/RB411 (u.fl.)   PROMOCJA 
    Producent: City Media
    105,80 zł
    86,02 zł netto
    116,15 zł netto

    Obudowa ze zintegrowanymi 2 antenami panelowymi 20 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową i poziomą zakończona pigtailami u.fl, polecana dla N-Streme Dual
    Dostępność:
    dostępne
    Planet WL-8317   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    38,10 zł
    30,98 zł netto
    35,35 zł netto

    Karta radiowa PCI w standardzie 802.11b/g ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 2 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Wireless Instruments ISA5-14V   PROMOCJA 
    Producent: Wireless Instruments
    135,30 zł
    110,00 zł netto
    173,02 zł netto

    Obudowa ze zintegrowaną anteną sektorową 14 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem SMA/ż
    Dostępność:
    dostępne
    PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    73,80 zł
    60,00 zł netto
    80,80 zł netto

    Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą
    Dostępność:
    dostępne
    Panel Standard 5GHz 19 dBi   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    40,60 zł
    33,01 zł netto
    37,37 zł netto

    Antena panelowa 19 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż
    Dostępność:
    dostępne
    Panel Standard 5GHz 23 dBi   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    70,10 zł
    56,99 zł netto
    75,75 zł netto

    Antena panelowa 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż
    Dostępność:
    dostępne
    Złącze TNC/ż zaciskane na H155   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,70 zł
    1,38 zł netto
    2,22 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Złącze N/ż skręcane na MRC400   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    6,60 zł
    5,37 zł netto
    8,08 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail U.FL - N/m (20 cm)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    7,40 zł
    6,02 zł netto
    11,09 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    SparkLAN WL-711A   PROMOCJA 
    Producent: SparkLAN
    20,90 zł
    16,99 zł netto
    29,29 zł netto

    Karta radiowa PCMCIA w standardzie 802.11a/b/g (2,4 oraz 5GHz), Super AG
    Dostępność:
    dostępne
    SparkLAN WX-7800A   PROMOCJA 
    Producent: SparkLAN
    221,40 zł
    180,00 zł netto
    190,89 zł netto

    Bezprzewodowy Access Point dla pasma 2,4 i 5 GHz z trybem Turbo (dwa niezależne moduły radiowe), obsługuje tryby: AP, AP Client oraz WDS (Repeater, Bridge) DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    AirLive WL-5480USB-50   PROMOCJA 
    Producent: OvisLink
    51,70 zł
    42,03 zł netto
    70,70 zł netto

    Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g o mocy 100mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi
    Formy płatności, które obsługujemy: