|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    127,30 zł
    103,50 zł netto

    Bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    165,20 zł
    134,31 zł netto

    Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    197,00 zł
    160,16 zł netto

    Gigabitowy bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    202,60 zł
    164,72 zł netto

    5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    227,20 zł
    184,72 zł netto

    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
    Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    248,40 zł
    201,95 zł netto

    Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    261,90 zł
    212,93 zł netto

    Gigabitowy bezprzewodowy router AC1350 z równoważeniem obciążenia pasma, Multi-Wan
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    283,80 zł
    230,73 zł netto

    5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
    W komplecie zasilacz DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    284,50 zł
    231,30 zł netto

    Gigabitowy router VPN Omada, Multi-WAN z możliwością centralnego zarządzania
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    293,80 zł
    238,86 zł netto

    5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    324,70 zł
    263,98 zł netto

    5x LAN, 64MB pamięci RAM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    410,00 zł
    333,33 zł netto

    5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    416,40 zł
    338,54 zł netto

    Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 5x portów Fast Ethernet i port USB
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    423,70 zł
    344,47 zł netto

    5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
    W komplecie zasilacz DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    473,50 zł
    384,96 zł netto

    5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    473,50 zł
    384,96 zł netto

    5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    419,15 zł netto

    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    520,90 zł
    423,50 zł netto

    1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    521,80 zł
    424,23 zł netto

    Kontroler do centralnego zarządzania siecią
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    561,40 zł
    456,42 zł netto

    1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    566,30 zł
    460,41 zł netto

    5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    574,10 zł
    466,75 zł netto

    1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO
    Formy płatności, które obsługujemy: