|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+
    96,10 zł
    78,13 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Huawei

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Urządzenie w odróżnieniu od większości ONT posiada laser większej mocy C+.
    Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

    Najważniejsze cechy:
    • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
    • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet,
    • 1x złącze SC/UPC,
    • Plug-and-play,
    • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
    • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

    Galeria produktu: