|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)
    89,40 zł
    72,68 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Huawei

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei EchoLife HG8120H to terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet, port Fast Ethernet oraz port telefoniczny RJ11 POTS, dzięki którym można wykorzystać pełny potencjał sieci światłowodowej. Urządzenie posiada także złącze GPON SC/UPC klasy B+.

    EchoLife HG8120H wspiera funkcje Layer 3 m.in. NAT i NAPT oraz multicast - IGMP Snooping, IGMP Proxy i MLD Snooping.

    Zarządzanie urządzeniem odbywa się poprzez OMCI, Web UI lub TR-069. Terminal posiada zabezpieczenia przed atakami DoS, wbudowaną zaporę SPI oraz filtrowanie w oparciu o adresy MAC / IP / URL. HG8120H doskonale sprawdzi się u abonentów, który potrzebują urządzeń bez WiFi, ale z możliwością podłączenia telefonu.
     
    UWAGA: Urządzenie jest kompatybilne również z EPONem.

    Najważniejsze cechy:
    • do stosowania w sieciach FTTx GPON
    • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet
    • 1x port Fast Ethernet
    • 1x port telefoniczny RJ-11 POTS 
    • port GPON class B+
    • 1x złącze SC/UPC
    • obsługa NAT
    HG8120H
     
    Właściwości
     
    Interfejs
    1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
    1x port fast Ethernet 10/100 Mb/s
    1x port telefoniczny RJ11 (POTS)
    Diody LED
    POWER PON LOS LAN TEL
    Zasilanie
    11 - 14 V DC, 1 A
    Statyczny pobór mocy
    4 W
    Maks. pobór mocy
    5,5 W
    Wymiary
    135 x 115 x 27 mm
    Waga
    ok 500 g
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od 0 do 40 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza
    5%-95% RH niekondensująca
    Właściwości interfejsów
     
    Port GPON
    Klasa B+ Czułość odbioru: -27 dBm
    Długość fali: upstream 1310 nm, downstream 1490 nm
    WBF (Wavelength Blocking Filter), Mapowanie pomiędzy GEM port i TCONT, Uwierzytelnianie G.984.3 przy użyciu SN i hasła, Dwustronne FEC, SR-DBA, NSR-DBA
    Port Ethernet
    VLAN tag w oparciu o port, 1:1 VLAN, N:1 VLAN, VLAN transparent transmission, QinQ VLAN, Limit learned MAC address, MAC address learning
    Port telefoniczny
    Maks. REN: 4, Kodowanie / dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b, G.722, Tryb fax T.30 / T.38 / G.711, DTMF Połączenia alarmowe (z protokołu SIP)
    Funkcje
     
    Ogólne funkcje
    SIP / H.248 automatyczna negocjacja, Każda usługa dostępna na każdym porcie, Kontrola rodzicielska
    Smart O&M
    Diagnozowanie jakości IPTV (V300R015C10), Wiadomości OMCI variable-length, Aktywne / pasywne wykrywanie i izolacja rogue ONT, Testowanie / symulowanie PPPoE / DHCP, Call emulation, Circuit / loop-line test
    Zabezpieczenia
    Zapora SPI, Ochrona przed atakami DoS, Filtrowanie w oparciu o adres MAC / IP / URL
    Oszczędność energii
    Dynamiczna funkcja oszczędzania energii, Oszczędne diody LED, COCv4
    QoS
    Limit na port Ethernet, Priorytet 802.1p, SP / WRR / SP + WRR, Limit pakietów broadcast
    Funkcje Layer 3
    PPPoE / statyczne IP / DHCP, NAT / NAPT, Port forwarding, ALG, UPnP, DDNS / DNS serwer / DNS klient, IPv4 / IPv6 dual stack, DS-Lite, Statyczne / domyślne trasy, Wiele usług na porcie WAN
    Multicast
    IGMP Snooping v2 / v3, IGMP Proxy v2 / v3, MLD Snooping v1 / v2
    Pozostałe O&M
    Zarządzanie OMCi / Web UI / TR-069, Podwójny backup i rollback software'u

    Galeria produktu: