|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Automatyka i Przemysł
  • Media konwertery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Komputery
  • KVM, Dyski twarde, Akcesoria,
  • Media konwertery
  • VDSL, BNC, PLC,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Okablowanie
  • Przyłącza, Pigtaile,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafy, Akcesoria, Patch panele,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Zasilanie,
  • Złącza
  • Typu N, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON) SC/APC
    74,90 zł
    60,89 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei EchoLife HG8010H to terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet oraz złącze GPON ze złączem SC/APC, dzięki którym można wykorzystać pełny potencjał sieci światłowodowej. Umożliwia komfortowe przeglądanie i korzystanie z internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. 

    Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim.

    UWAGA: Urządzenie jest kompatybilne również z EPONem.

    Najważniejsze cechy:
    • do stosowania w sieciach FTTx GPON
    • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet
    • port GPON class B+
    • 1x złącze SC/APC
    • Plug-and-play
    • zdalne zarządzanie z poziomu OLT, konfiguracja i diagnostyka
    HG8010H
     
    Interfejs sieciowy
    GPON (SC/UPC)
    Interfejs użytkownika
    Gigabitowy port Ethernet
    Diody LED
    POWER / PON / LOS / LAN
    Zasilanie
    11 - 14 V DC, 0.5 A
    Wejście zasilacza
    100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
    Średni pobór mocy
    3 W
    Maksymalny pobór mocy
    3,5 W
    Wymiary
    82 x 90 x 27 mm
    Waga
    500 g
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od 0 do 40 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza
    5%-95% RH niekondensująca
    Port GPON
    Class B+ Czułość odbioru: -27 dBm Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream Wavelength blocking filter (WBF) Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3 Dwukierunkowe FEC SR-DBA i NSR-DBA
    Port Ethernet
    Tagi VLAN oparte o port Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN QinQ VLAN MAC address learning Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2
    Funkcja QoS
    Limit przepustowości na port Priorytetowanie 802.1p SP / WRR / SP+WW Limit pakietów broadcast Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p
    Multicast
    IGMP v2 / v3 snooping MLD v1 / v2 snooping Fast leave VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie Limit pakietów protokołu IGMP / MLD
    Zarządzanie
    Wiadomości OMCI Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection PPPoE / DHCP imulation testing OMCI / Web UI Backup i rollback oprogramowania 802.1ag Ethernet OAM Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego Sprawdzanie pętli loopback
    Zabezpieczenia
    Filtrowanie adresów MAC
    Oszczędność energii
    Energooszczędne diody Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty COCV4

    Galeria produktu: