|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Automatyka i Przemysł
  • Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Komputery
  • Monitory, Klawiatury, Myszy,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Routery WiFi, Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafy, Akcesoria, Patch panele,
  • Tenda
  • Switche, PON,
  • TP-Link
  • Switche, Akcesoria,
  • Złącza
  • Inne, RJ45, Typu SMA,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    111,10 zł
    90,33 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    155,30 zł
    126,26 zł netto

    Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 10 mm, w rolce o długości 10 metrów
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    68,70 zł
    55,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    67,70 zł
    55,04 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    91,10 zł
    74,07 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    70,70 zł
    57,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    591,60 zł
    480,98 zł netto

    16-portowa gigabitowa listwa zasilająca o przepustowości 10/100/1000 Mb/s. Każdy port posiada bezpiecznik przeciwprzepięciowy 650 mA
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    62,10 zł
    50,49 zł netto

    Magnetyczna antena LTE, 12 dBi, praca w pasmach: 700-900MHz, 1800-2100MHz, 2400-2700MHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    844,70 zł
    686,75 zł netto

    10-portowy switch typu desktop z 2x slotami SFP+ i 8x portami 2.5 Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    458,20 zł
    372,52 zł netto

    SXT z LTE kat.6, 3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Fast Ethernet, 2x sloty microSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3, agregacja pasm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    14,80 zł
    12,03 zł netto

    Moduł przemysłowy do montażu keystone 1xRJ45 na szynę DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mimosa
    920,90 zł
    748,70 zł netto

    Radio z czterema modułowymi opcjami anteny obrotowej. Praca w częstotliwości 5150 - 6425 MHz, rozwiązanie klienckie PTMP. Współpracuje z antenami N5-X (N5-X12, N5-X16, N5-X20, N5-X25)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mimosa
    8 785,20 zł
    7 142,44 zł netto

    Stacjonarny bezprzewodowy punkt dostępowy Wi-Fi 6E (5150 - 6425 MHz) PTMP, który zapewnia przepustowość do 7 Gb/s, MU-MIMO 8x8, w obudowie IP67, zasięg 9km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    301,40 zł
    245,04 zł netto

     Jednowłóknowy moduł SFP GPON klasy C+, SC/UPC, Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    185,00 zł
    150,41 zł netto

    Służy do ochrony urządzeń sieciowych przed przepięciami
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    369,70 zł
    300,57 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    544,40 zł
    442,60 zł netto

    Switch niezarządzalny, 8x portów 2.5 Gigabit Ethernet i 2x sloty 2.5G SFP, 3 tryby przełączania: standardowy, VLAN, statyczna agregacja (dedykowany tryb NAS)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    1 350,10 zł
    1 097,64 zł netto

    Router 5G LTE Wi-Fi AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    239,50 zł
    194,72 zł netto

    Option QSFP+, 40Gbps, MM MTP/MPO, 100m, TX850, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    88,50 zł
    71,95 zł netto

    HP compatible
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    961,20 zł
    781,46 zł netto

    Moduł QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    181,20 zł
    147,32 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: