|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Panel Standard 5GHz 19 dBi
    cena: 27,10zł
    Planet MC-RPS130
    cena: 33,20zł
    Złącze TNC/ż zaciskane na H155
    cena: 1,60zł
    Wireless Instruments ISA5-14V
    cena: 73,80zł
    Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O
    cena: 97,20zł
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1591nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1571nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1551nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1531nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1511nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1491nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1471nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1411nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1391nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1371nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1351nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1331nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1311nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1291nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1271nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1571nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1551nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1531nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1511nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    298,30 zł
    242,52 zł netto

    1000Base-LX (1491nm), SM LC, 40km, CWDM
    Formy płatności, które obsługujemy: