|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    37,90 zł
    30,81 zł netto

    Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    50,20 zł
    40,81 zł netto

    Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 1T2R MIMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    55,40 zł
    45,04 zł netto

    Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    59,80 zł
    48,62 zł netto

    Karta sieciowa PCI Gigabit Ethernet z funkcją Wake-On-LAN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    75,80 zł
    61,63 zł netto

    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    96,70 zł
    78,62 zł netto

    Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    98,70 zł
    80,24 zł netto

    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    103,70 zł
    84,31 zł netto

    Podłączanie i odłączanie urządzeń "na gorąco", czyli bez konieczności ponownego uruchomienia komputera. Możliwość podłączenia do komputerów Mac i PC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    127,00 zł
    103,25 zł netto

    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    135,90 zł
    110,49 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    187,30 zł
    152,28 zł netto

    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi AC1200. Wyposażony w MIMO 2x2, port USB, VLAN, TR-069, IGMP Snooping.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    208,90 zł
    169,84 zł netto

    Niezarządzalny 24-portowy switch Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    222,70 zł
    181,06 zł netto

    1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-05PD   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    284,70 zł
    231,46 zł netto

    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart PoE.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    307,40 zł
    249,92 zł netto

    1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    402,50 zł
    327,24 zł netto

    Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    419,30 zł
    340,89 zł netto

    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    431,90 zł
    351,14 zł netto

    Kabel umożliwia podłączenie przełącznika D-Link z serii DGS-3120 z urządzeniem ze standardowym interfejsem CX4.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    550,80 zł
    447,80 zł netto

    Zarządzalny 20-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    553,30 zł
    449,84 zł netto

    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 2 portami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    576,20 zł
    468,46 zł netto

    Zarządzalny 26-portowy gigabitowy switch Smart z 2 portami SFP.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    593,10 zł
    482,20 zł netto

    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.
    Formy płatności, które obsługujemy: