|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    294,90 zł
    239,76 zł netto

    Pionowa szafa wisząca Rack 19" 3U, 180 mm, czarna
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    294,90 zł
    239,76 zł netto

    Pionowa szafa wisząca Rack 19" 3U, 180 mm, biała
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: StalFlex
    270,90 zł
    220,24 zł netto

    Pionowa szafa wisząca Rack 19" 2U, 130 mm, czarna
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    270,90 zł
    220,24 zł netto

    Pionowa szafa wisząca Rack 19" 2U, 130 mm, biała
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    260,90 zł
    212,11 zł netto

    Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, czarna + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    260,90 zł
    212,11 zł netto

    Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, szara + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Signal Fire
    4 918,80 zł
    3 999,02 zł netto
    4 948,37 zł netto

    Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    203,50 zł
    165,45 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    223,80 zł
    181,95 zł netto

    Antena Omni 6,5dBi (824 - 960 MHz) + kabel SMA o długości 1m + uchwyt U
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    754,60 zł
    613,50 zł netto

    Służy do korzystania z bramy LoRaWAN dla pasm ISM 863-870 MHz z pełną obsługą RoS
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    9,20 zł
    7,48 zł netto

    Narzędzie do bezpiecznego i szybkiego zaciskania keystonów kat.5E, kat.6 i kat.6A
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    105,30 zł
    85,61 zł netto

    Przeznaczony do noży HT-314B (110) i HT-314BK (Krone)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    38,10 zł
    30,98 zł netto

    Obcinarka do przewodów o średnicy do 1 mm lub AWG 18
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    126,30 zł
    102,68 zł netto

    Zaciskarka do keystonów kategorii 5e, kategorii 6 i kategorii 6A z oznaczeniem SXKJ-xx-yyy-BK-NA
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    396,50 zł
    322,36 zł netto

    LoRa, miniPCI-e, moc wyjściowa TX 16 dBm, poziom czułości SF12 137 dBm, obsługuje częstotliwości 863-870 MHz (EU863-870, RU864-870, IN865-867)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    1 862,00 zł
    1 513,82 zł netto

    Zarządzalny 52-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    7,50 zł
    6,10 zł netto

    Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 6,0-6,5mm.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    365,60 zł
    297,24 zł netto

    Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    164,70 zł
    133,90 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    1 607,60 zł
    1 306,99 zł netto

    Zarządzalny 48-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    77,40 zł
    62,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    774,00 zł
    629,27 zł netto

    Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami w paśmie 2,4 GHz, zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową.
    Formy płatności, które obsługujemy: