|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM
    392,30 zł
    318,94 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: MikroTik

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • MikroTik XQ+85MP01D to wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQCRS504-4XQ-IN czy CRS518-16XS-2XQ-RM.

    Ten moduł optyczny oferuje 4 niezależne kanały pełnodupleksowe o przepustowości do 25 Gb/s na kanał i łączną przepustowość 100 Gb/s. Może zapewnić połączenie na odległość do 100 metrów. Moduł ma wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne (DDM - Digital Diagnostic Monitoring), w tym monitorowanie mocy optycznej.

    Dobrze sprawdza się w środowiskach o temperaturze do 70°C. Został zaprojektowany, aby spełnić najtrudniejsze warunki, w tym temperaturę, wilgotność i zakłócenia EMI. XQ+85MP01D to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń QSFP28 100 Gb/s.

    Typ modułu
    QSFP28
    Długość fal
    850nm
    Zasięg portu
    100m
    Maks. przepustowość
    100 Gb/s
    Typ
    Multi-mode
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
    Tak
    Złącze
    1x12 MTP/MPO
    Moc nadawcza (Tx)
    Minimalna: -8,4 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
    Czułość odbioru (Rx)
    Maksymalna: -5,2 dBm Minimalna: 3,4 dBm
    LOS de-assert
    -13 dBm
    LOS assert
    -30 dBm

    Galeria produktu: