|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 139,50 zł
    926,42 zł netto

    10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 139,50 zł
    926,42 zł netto

    10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 139,50 zł
    926,42 zł netto

    10000Base-LX (1371nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    1 139,50 zł
    926,42 zł netto

    10000Base-LX (1351nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    976,70 zł
    794,07 zł netto

    10000Base-LX (1331nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    976,70 zł
    794,07 zł netto

    10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    976,70 zł
    794,07 zł netto

    10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    976,70 zł
    794,07 zł netto

    10000Base-LX (1271nm), SM LC, 20km, CWDM
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    4 360,50 zł
    3 545,12 zł netto

    8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    225,00 zł
    182,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    193,30 zł
    157,15 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    193,30 zł
    157,15 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    174,40 zł
    141,79 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    158,10 zł
    128,54 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    113,70 zł
    92,44 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    113,70 zł
    92,44 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    125,60 zł
    102,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Delta Electronics
    139,50 zł
    113,41 zł netto

    Zasilacz buforowy Delta 27.6V.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Delta Electronics
    147,80 zł
    120,16 zł netto

    Zasilacz buforowy Delta 13.8V.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Quectel
    422,10 zł
    343,17 zł netto

    Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Quectel
    361,00 zł
    293,50 zł netto

    Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik. Wbudowany GPS.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    1000Base-LX (1611nm), SM LC, 80km, CWDM
    Formy płatności, które obsługujemy: