|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    57,80 zł
    46,99 zł netto

    Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    57,80 zł
    46,99 zł netto

    Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    65,60 zł
    53,33 zł netto

    Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    72,40 zł
    58,86 zł netto

    Listwa zasilająca z 8 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem i bezpiecznikiem nadprądowym.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    Listwa zasilająca z 9 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    19,60 zł
    15,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    285,70 zł
    232,28 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    66,50 zł
    54,07 zł netto

    Listwa zasilająca z 8 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    308,40 zł
    250,73 zł netto

    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart PoE.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    1 922,70 zł
    1 563,17 zł netto

    Router WiFi 4G LTE Dual-SIM wyposażony w 4x gigabitowe porty Ethernet, dwuzakresowe WiFi o standardzie 802.11ac, 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex A7 717MHz, 256 MB pamięci RAM oraz moduł Bluetooth i GNSS (GPS)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Teltonika
    889,30 zł
    723,01 zł netto

    Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 4x gigabitowe porty Ethernet, dwuzakresowe WiFi o standardzie 802.11ac, 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex A7 717MHz, 256 MB pamięci RAM i moduł Bluetooth
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    3 577,80 zł
    2 908,78 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    3 167,90 zł
    2 575,53 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    3 403,90 zł
    2 767,40 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Tenda
    176,80 zł
    143,74 zł netto

    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    8 450,30 zł
    6 870,16 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    7 828,20 zł
    6 364,39 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    6 020,60 zł
    4 894,80 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    5 543,00 zł
    4 506,50 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    4 445,90 zł
    3 614,55 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    3 695,30 zł
    3 004,31 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dahua
    823,60 zł
    669,59 zł netto

    2688x1520 / 20kl/s; 4Mpx; obiektyw 3.6mm; f/2.0.
    Formy płatności, które obsługujemy: