|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Zestawy abonenckie, Wzmacniacze,
  • Automatyka i Przemysł
  • Lokalizatory GPS, Media konwertery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • MikroTik
  • Routery WiFi, GPEN, Switche,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Patch panele, Akcesoria,
  • Tenda
  • Switche, PON,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Switche,
  • Złącza
  • Keystone, Inne, RJ45,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    2 101,10 zł
    1 708,21 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    1 886,70 zł
    1 533,90 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    1 531,30 zł
    1 244,96 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    1 284,40 zł
    1 044,23 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    901,20 zł
    732,68 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Pulsar
    453,40 zł
    368,62 zł netto

    6-portowy switch Fast Ethernet 10/100 Mb/s z 4x portami PoE+
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    1 029,90 zł
    837,32 zł netto

    Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 8x slotów SFP+ 10 Gb/s
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mercusys
    319,80 zł
    260,00 zł netto

    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 320m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Mercusys Halo S12
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mercusys
    213,10 zł
    173,25 zł netto

    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 260m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Mercusys Halo S12
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mercusys
    55,90 zł
    45,45 zł netto

    Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 3 porty fast Ethernet i dwiezewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mercusys
    100,50 zł
    81,71 zł netto

    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 1200Mb/s
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mercusys
    181,40 zł
    147,48 zł netto

    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    453,40 zł
    368,62 zł netto

    Niezarządzany switch z 8x portami Fast Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 2x portami Gigabit Ethernet i 1x gigabitowym slotem SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    137,90 zł
    112,11 zł netto

    Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    128,00 zł
    104,07 zł netto

    Kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    91,40 zł
    74,31 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    778,80 zł
    633,17 zł netto

    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    392,20 zł
    318,86 zł netto

    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 9x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    308,20 zł
    250,57 zł netto

    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 5x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    336,20 zł
    273,33 zł netto

    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 2x portami Fast Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Encore
    672,30 zł
    546,59 zł netto

    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 8x portami Gigabit Ethernet i slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: StalFlex
    73,70 zł
    59,92 zł netto

    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych
    Formy płatności, które obsługujemy: