|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Telcoline
    11,60 zł
    9,43 zł netto

    Przeznaczony jest do kabli okrągłych.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Maxcable
    661,60 zł
    537,89 zł netto

    Odporny na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    268,30 zł
    218,13 zł netto

    Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    196,30 zł
    159,59 zł netto

    Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    62,70 zł
    50,98 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    81,80 zł
    66,50 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    290,70 zł
    236,34 zł netto

    Do płaszczy kabli światłowodowych o średnicy 10-25mm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    99,40 zł
    80,81 zł netto

    regulacja od 3 mm do 32 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Do obierania kabli płaskich 2x3 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    2 099,50 zł
    1 706,91 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 24 włókien SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 888,30 zł
    1 535,20 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 16 włókien SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Solarix
    1 334,40 zł
    1 084,88 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 12 włókien SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 001,30 zł
    814,07 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 8 włókien SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    838,60 zł
    681,79 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 4 włókna SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    557,20 zł
    453,01 zł netto

    Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 2 włókna SM 9/125. Szpula 500m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    79,20 zł
    64,39 zł netto

    Dookólna, zewnętrzna antena wykorzystana w transmisjach LTE z podwójną polaryzacją i zyskiem energetycznym 5 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 779,20 zł
    1 446,50 zł netto

    Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    3,00 zł
    2,44 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    4,10 zł
    3,33 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    4 986,60 zł
    4 054,15 zł netto

    ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON OLT z 8 portami PON.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    124,70 zł
    101,38 zł netto

    Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych bez użycia alkoholu.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    30,70 zł
    24,96 zł netto

    Samodzielna, aktywna antena GPS, pracująca w paśmie 1555,4 MHz.
    Formy płatności, które obsługujemy: