|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Solarix
    1 200,20 zł
    975,77 zł netto

    Wysokiej jakości kabel CAT6 nieekrenowany z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca, szpula 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mastech
    919,30 zł
    747,40 zł netto

    Profesjonalny lokalizator przewodów
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    20,80 zł
    16,91 zł netto

    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 14/12
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    17,00 zł
    13,82 zł netto

    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 12/10
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    13,50 zł
    10,98 zł netto

    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    15,40 zł
    12,52 zł netto

    Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 10 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    9,20 zł
    7,48 zł netto

    Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    8,60 zł
    6,99 zł netto

    Zaślepka FGK do zamykania otwartych końców mikrorurek o średnicy 10 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto

    Zaślepka FGK do zamykania otwartych końców mikrorurek o średnicy 7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mimosa
    1 511,60 zł
    1 228,94 zł netto

    Antena dookólna 5 GHz (4,9 - 6,4 GHz) z podwójną polaryzacją 4x4 MIMO pionową i poziomą i zyskiem 15 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mimosa
    1 710,20 zł
    1 390,41 zł netto

    Antena sektorowa 5 GHz (4,9 - 6,4 GHz) z podwójną polaryzacją 4x4 MIMO skośną (slant) 45° i zyskiem 22 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    266,50 zł
    216,67 zł netto

    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 100m
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    403,70 zł
    328,21 zł netto

    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 400m
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mimosa
    70,90 zł
    57,64 zł netto

    Uchwyt przystosowany do montażu naściennego i nasłupowego dla Mimosa C5x i B24
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    205,00 zł
    166,67 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB 3.0, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    3 725,70 zł
    3 029,02 zł netto

    Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, z budżetem mocy PoE+ do 500 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    2 607,60 zł
    2 120,00 zł netto

    Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    3 878,50 zł
    3 153,25 zł netto

    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 4 slotami SFP+ 10GE. Budżet mocy PoE do 370W
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    2 595,20 zł
    2 109,92 zł netto

    Zarządzalny 48-portowy gigabitowy switch Smart z 4 slotami SFP+ 10GE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    2 794,60 zł
    2 272,03 zł netto

    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 4 slotami SFP+ 10GE. Budżet mocy PoE do 370W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link
    1 337,10 zł
    1 087,07 zł netto

    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 slotami SFP+ 10GE
    Dostępność:
    Producent: D-Link
    32 002,90 zł
    26 018,62 zł netto

    Zarządzalny, stakowalny, 10-gigabitowy przełącznik, wyposażony w 24x 10-gigabitowe sloty SFP+
    Formy płatności, które obsługujemy: