|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    D-Link DEM-310GT
    307,40 zł
    249,92 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: D-Link


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Opis Techniczny:
    Kod Producenta
    DEM-310GT
    Łącze miedziane
    nie dotyczy
    Łącze optyczne
    Port światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z)
    Łącze fizyczne
    Światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 10 km
    Typ portów
    Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex)
    Zgodność ze standardem
    Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s, IEEE 802.3z
    Sygnalizacja LED
    Nie
    Informacje dodatkowe
    Kontrola przepływu IEEE 802.3x, Wymiana "na gorąco",

    Galeria produktu: