|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Opcje szczegółowe:

    Szukana fraza:
    Cena od: do
    Kategoria:
    Producent:
    Tylko dostępne?
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    98,10 zł
    79,76 zł netto

    1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    103,80 zł
    84,39 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    121,60 zł
    98,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    121,60 zł
    98,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    122,60 zł
    99,67 zł netto

    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    130,80 zł
    106,34 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    144,20 zł
    117,24 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    159,90 zł
    130,00 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    159,90 zł
    130,00 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    168,40 zł
    136,91 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    197,00 zł
    160,16 zł netto

    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    233,60 zł
    189,92 zł netto

    Zestaw transmiterów sieciowych z gniazdkiem elektrycznym AV1000, port gigabitowy.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Planet
    343,50 zł
    279,27 zł netto

    Konwerter Ethernet -> sieć telefoniczna VDSL2
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    465,00 zł
    378,05 zł netto

    Zarządzalny konwerter przemysłowy RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód (gniazdo SFP)