|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Planet FT-801
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: Planet


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  •  Łącze miedziane 
    1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover 
     Łącze optyczne 
    1 x ST ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. 
     Łącze fizyczne 
    FX - 1310nm / 2km; FastEthernet Cat. 5 / 100m 
     Typ portów 
    RJ-45 / ST 
     Zgodność ze standardem 
    IEEE 802.3, 802.3u 
     Przepustowość 
    200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. 
     Sygnalizacja LED 
    Tak 
     Zasilanie 
    Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. 
     Wymiary (wys x szer x gł) 
    70 x 26 x 94 mm 
     Waga 
    200 g 
     Opis 
    Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. 
     Informacje dodatkowe 
    Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps. , O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch.

    Galeria produktu: