|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    oszczędzasz:
    1,67 zł (62.97%)


    Dostępność: dostępne
    Producent: brak danych
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  •   PROMOCJA

    Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

    Rodzaj złącza: SC/APC
    Średnica kabla: 0.9mm



    Galeria produktu: