|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)
    4,00 zł
    3,25 zł netto
    oszczędzasz:
    2,79 zł (46.19%)


    Dostępność: dostępne
    Producent: Opto
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  •   PROMOCJA

    Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

    Galeria produktu: