|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Zasilacz buforowy PSBB2512 13.8V/2,5A
    cena: 146,40zł
    Sektor Tornado Pro 18 SV
    cena: 184,50zł
    ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)
    cena: 80,00zł
    Senao EAG-5457-27
    cena: 92,30zł
    Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R35D
    cena: 203,00zł

    Nowości MikroTik: cAP XL ac, KNOT LR8 kit, antena HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5
    Dodano: 06.09.2021

    MikroTik zaprezentował kolejne nowości w swojej ofercie. Do rodziny z serii cAP, dołączył cAP XL ac z mocniejszym radiem i większą anteną. Pojawiła się również wersja KNOT z obsługą LoRa 8, czyli KNOT LR8 kit, jak i również akcesoria do urządzenia: antena IoT HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5

    MikroTik cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL), KNOT LR8 kit (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8), antena HGO-LTE-W, tagi Bluetooth (TG-BT5-IN), (TG-BT5-OUT) :: WISP.PL
     
    cAP XL ac to najmocniejszy sufitowy punkt dostępu. Nowa konstrukcja charakteryzuje się większą anteną o wysokim wzmocnieniu, wyższą czułością i wbudowanym reflektorem. Posiada anteny o zysku 6 dBi (2,4 GHz) i 5,5 dBi (5 GHz).

    KNOT LR8 kit to brama IoT, która wykorzystuje technologię Narrow Band i CAT-M oraz obsługuje technologię LoRa 8 (863-870 MHz). Ze względu na niski koszt i niską przepustowość połączenia komórkowego jest obsługiwane przez niezliczonych operatorów komórkowych na całym świecie. KNOT obsługuje wiele protokołów i opcji łączności: WiFi 2,4 GHz, Bluetooth, LoRa, 2x porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s z wejściem PoE i wyjściem PoE, MicroUSB.

    antena HGO-LTE-W to wewnętrzna antena combo IoT dla częstotliwości LTE, CAT-M/NB i LoRa. Pracuje w paśmie 699MHz - 3,8GHz. Idealnie nadaje się do urządzeń MikroTik z serii KNOT.

    TG-BT5-IN (wewnętrzny) i TG-BT5-OUT (zewnętrzny) to małe i inteligentne tagi Bluetooth przeznaczone dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT. Posiadają wbudowane czujniki temperatury i akcelerometr oraz baterię. Obsługują formaty telemetryczne jak iBeacon, Eddystone i MikroTik.
     
    #MikroTik #cAP #KNOT #IoT

    Zobacz inne

    29.07.2021, 09:51 : Nowości MikroTik: CCR2004-16G-2S+, RB5009UG+S+IN, GESP+POE-IN oraz zasilacze do netPower
    15.07.2021, 14:35 : Nowość: MikroTik Chateau 5G - najlepszy domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    01.07.2021, 12:53 : Nowość: MikroTik KNOT brama IoT
    30.04.2021, 13:47 : MikroTik Home App
    13.11.2020, 15:24 : Nowości MikroTik: Wireless Wire Cube, Cube 60G ac, LHGG LTE6 kit, LtAP LR8 LTE kit, nowe kable direct attach, nowe wAP ac
    09.10.2020, 15:11 : Nowości MikroTik: hAP ac³, CSS610-8G-2S+IN, mANTBox 52 15S, netPower Lite 7R
    29.07.2020, 13:18 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    22.05.2020, 16:12 : Nowość: MikroTik Chateau LTE12
    29.04.2020, 16:48 : Nowości MikroTik: CCR2004-1G-12S+2XS, hAP ac³ LTE6 kit, CRS326-24G-2S+IN
    27.04.2020, 16:30 : Nowości MikroTik: netPower 15FR, NetMetal ac², Cube Lite60 i HGO-antenna-OUT


    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny żelowany
    Producent: Maxcable
    624,90 zł
    508,05 zł netto
    Kabel odporny na promieniowanie UV, żelowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 15m
    Producent: Opto
    35,30 zł
    28,70 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP
    Producent: Scodeno
    568,80 zł
    462,44 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GT
    Producent: Scodeno
    495,60 zł
    402,93 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GT
    Producent: Scodeno
    563,80 zł
    458,37 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-75-8GT-V
    Producent: Scodeno
    1 017,00 zł
    826,83 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-75-8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 146,30 zł
    931,95 zł netto
    Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-8GP
    Producent: Scodeno
    599,00 zł
    486,99 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-8GT
    Producent: Scodeno
    443,80 zł
    360,81 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-8TP
    Producent: Scodeno
    417,50 zł
    339,43 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Fast Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-8TX
    Producent: Scodeno
    275,50 zł
    223,98 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-5TX
    Producent: Scodeno
    241,00 zł
    195,93 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-5TP
    Producent: Scodeno
    314,20 zł
    255,45 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet (w tym 4x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Scodeno XPTN-9000-65-5GT
    Producent: Scodeno
    292,70 zł
    237,97 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m
    Producent: Opto
    57,20 zł
    46,50 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6) [refurbished]
    Producent: MikroTik
    493,30 zł
    401,06 zł netto
    Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+/QSFP28 Direct Attach Cable (DAC), 3m
    Producent: Option
    139,50 zł
    113,41 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+/QSFP28 Direct Attach Cable (DAC), 1m
    Producent: Option
    105,40 zł
    85,69 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Bluetooth tag, zewnętrzny (TG-BT5-OUT)
    Producent: MikroTik
    65,80 zł
    53,50 zł netto
    Zewnętrzny, mały i inteligentny tag Bluetooth przeznaczony dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Bluetooth tag, wewnętrzny (TG-BT5-IN)
    Producent: MikroTik
    38,40 zł
    31,22 zł netto
    Wewnętrzny, mały i inteligentny tag Bluetooth przeznaczony dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik KNOT LR8 kit (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8)
    Producent: MikroTik
    729,40 zł
    593,01 zł netto
    Brama IoT, która wykorzystuje technologię LoRa, Narrow Band i CAT-M, Bluetooth, 2.4 GHz Wireless, PoE in & PoE out, GNSS, GPIO, RS485/Modbus, MicroUSB, 2x porty Fast Ethernet LAN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik antena SMA/m (HGO-LTE-W)
    Producent: MikroTik
    32,90 zł
    26,75 zł netto
    Antena combo IoT dla częstotliwości LTE, CAT-M/NB i LoRa
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)
    Producent: MikroTik
    367,30 zł
    298,62 zł netto
    Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 100m
    Producent: Opto
    207,00 zł
    168,29 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram microSDHC 32GB Class 10 (M1AA-0320R12)
    Producent: GoodRam
    37,30 zł
    30,33 zł netto
    Karta pamięci Goodram 32 GB microSDHC class 10 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R12)
    Producent: GoodRam
    29,80 zł
    24,23 zł netto
    Karta pamięci Goodram 16 GB microSDHC class 10 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód microHDMI - HDMI dla Raspberry Pi 4, 1m (T7689AX)
    Producent: brak danych
    24,20 zł
    19,67 zł netto
    Kompatybilny z Raspberry Pi 4
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)
    Producent: TriBrer
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Z funkcją automatycznej detekcji długości fali (Wave ID)
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 15m
    Producent: brak danych
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 10m
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 7m
    Producent: brak danych
    38,50 zł
    31,30 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 5m
    Producent: brak danych
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 3m
    Producent: brak danych
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 2m
    Producent: brak danych
    26,10 zł
    21,22 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 1m
    Producent: brak danych
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 0.5m
    Producent: brak danych
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda CP3 obrotowa kamera do monitoringu domowego
    Producent: Tenda
    120,20 zł
    97,72 zł netto
    Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TX9 PRO
    Producent: Tenda
    342,20 zł
    278,21 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-08PV2
    Producent: D-Link
    449,70 zł
    365,61 zł netto
    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda i9
    Producent: Tenda
    116,70 zł
    94,88 zł netto
    Sufitowy punkt dostępowy 2,4 GHz 300 Mb/s, do 25 klientów
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW12 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    597,90 zł
    486,10 zł netto
    Trzypasmowy. domowy system Mesh WiFi AC2100 złożony z 2x Mesh12
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 9V 1A (035R-00143)
    Producent: Teltonika
    38,00 zł
    30,89 zł netto
    Zasilacz 9V przeznaczony do zasilania routerów marki Teltonika
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1109D
    Producent: Tenda
    51,60 zł
    41,95 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z ochroną odgromową 6 kV
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy HLE-3GM
    Producent: HALNy Networks
    532,90 zł
    433,25 zł netto
    3x porty Gigabit Ethernet, MU-MIMO 2x2, WiFi AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    386,20 zł
    313,98 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 1x port Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 4x4, WiFi AC2000
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 3A
    Producent: brak danych
    24,10 zł
    19,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 20m (zielony)
    Producent: brak danych
    25,80 zł
    20,98 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 15m (czerwony)
    Producent: brak danych
    18,50 zł
    15,04 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 3.1A ze złączem USB-C dla Raspberry Pi 4B
    Producent: brak danych
    28,90 zł
    23,50 zł netto
    Do zasilania minikomputerów Raspberry Pi 4B
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy ONT HL-4GMV SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    291,50 zł
    236,99 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 2x porty Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 2x2, WiFi AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    40,20 zł
    32,68 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 10m (zielony)
    Producent: brak danych
    14,80 zł
    12,03 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 30m (czerwony)
    Producent: brak danych
    34,90 zł
    28,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    34,90 zł
    28,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 20m (czerwony)
    Producent: brak danych
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 20m (zielony)
    Producent: brak danych
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 15m (zielony)
    Producent: brak danych
    18,50 zł
    15,04 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 10m (czerwony)
    Producent: brak danych
    13,20 zł
    10,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    25,20 zł
    20,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (czerwony)
    Producent: brak danych
    25,20 zł
    20,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (żółty)
    Producent: brak danych
    25,20 zł
    20,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (szary)
    Producent: brak danych
    25,20 zł
    20,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (czarny)
    Producent: brak danych
    25,20 zł
    20,49 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    125,50 zł
    102,03 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+. Funkcje Bridge i Router NAT
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, niebieski
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, czarny
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, czerwony
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 27, TwistPort, 2-pack (UD-TP-27)
    Producent: RF Elements
    1 695,40 zł
    1 378,37 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 27.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 24, TwistPort, 2-pack (UD-TP-24)
    Producent: RF Elements
    1 252,50 zł
    1 018,29 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 24.4 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 21, TwistPort, 2-pack (UD-TP-21)
    Producent: RF Elements
    1 100,20 zł
    894,47 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 21.2 dBi
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    UltraDish TP 550 (ULD-TP-550)
    Producent: RF Elements
    702,40 zł
    571,06 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 27.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 400 (ULD-TP-400)
    Producent: RF Elements
    538,80 zł
    438,05 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 24.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TwistPort Adapter do Mimosa C5x (TPA-C5x)
    Producent: RF Elements
    143,00 zł
    116,26 zł netto
    Do Mimosa C5x
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica napięcia Green Cell 300W/600W 12V/230V (INV05DE)
    Producent: Green Cell
    194,70 zł
    158,29 zł netto
    Czysta sinusoida
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1210MPE
    Producent: TP-Link
    545,80 zł
    443,74 zł netto
    Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy slotem combo SFP / RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1210MP
    Producent: TP-Link
    465,20 zł
    378,21 zł netto
    Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy slotem combo SFP / RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    Ładowarka samochodowa Coney 2x USB 2.1A 12V/24V
    Producent: Natec
    27,00 zł
    21,95 zł netto
    Ładowarka samochodowa do zapalniczki, 2x USB 2.1A 12V/24V
    Dostępność:
    dostępne
    Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna
    Producent: Natec
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Uniwersalna mysz przewodowa, kabel 1.8m, USB 2.0, 1600 DPI
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT
    Producent: TP-Link
    78,30 zł
    63,66 zł netto
    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
    Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany
    Producent: Telcoline
    4,70 zł
    3,82 zł netto
    Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 13mm i wysokości 5mm
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)
    Producent: MikroTik
    26,70 zł
    21,71 zł netto
    Uchwyt montażowy dla MikroTik RB5009. Pozwala zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik RB5009UG+S+IN
    Producent: MikroTik
    802,90 zł
    652,76 zł netto
    7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)
    Producent: MikroTik
    367,30 zł
    298,62 zł netto
    Zasilacz zewnętrzny 26V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 53V 250W do netPower (MTP250-53V47-OD)
    Producent: MikroTik
    367,30 zł
    298,62 zł netto
    Zasilacz zewnętrzny 53V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (GESP+POE-IN)
    Producent: MikroTik
    50,80 zł
    41,30 zł netto
    Netprotector z gigabitowym portem Ethernet w obudowie zewnętrznej IP67
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+
    Producent: MikroTik
    1 705,40 zł
    1 386,50 zł netto
    16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail SC/APC, SM, 1.5m Loose Tube (Easy Strip)
    Producent: Opto
    4,10 zł
    3,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk RJ45 CAT6 STP 8p8c KRJ45/6SH (linka)
    Producent: Solarix
    2,00 zł
    1,63 zł netto
    Ekranowane złącze RJ45 8p8c STP kat.6 zaciskane na przewody typu linka
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer C64
    Producent: TP-Link
    136,90 zł
    111,30 zł netto
    Dwupasmowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200 w standardzie 802.11ac Wave2
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny wysuwany 19" 1U 24 porty, czarny
    Producent: StalFlex
    96,90 zł
    78,78 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, czarny
    Producent: StalFlex
    55,90 zł
    45,45 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, szary
    Producent: StalFlex
    55,90 zł
    45,45 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 600mm, drzwi szklane, szara
    Producent: StalFlex
    360,30 zł
    292,93 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 520x600x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 600mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    360,30 zł
    292,93 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 520x600x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U, 600mm, drzwi szklane, szara
    Producent: StalFlex
    310,60 zł
    252,52 zł netto
    Szafa wisząca 9U 19", 520x459x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U, 600mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    319,10 zł
    259,43 zł netto
    Szafa wisząca 9U 19", 520x459x600 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 2 wentylatory, z termostatem, szary
    Producent: StalFlex
    242,20 zł
    196,91 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 2U, 120mm, drzwi metalowe, czarna
    Producent: StalFlex
    193,80 zł
    157,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 2U, 120mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    193,80 zł
    157,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Siłownia telekomunikacyjna 48V/30A, RS232, SPS30-48/MR4815
    Producent: brak danych
    3 163,40 zł
    2 571,87 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: