|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    39,70 zł
    32,28 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    39,70 zł
    32,28 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    42,20 zł
    34,31 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    42,20 zł
    34,31 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Option
    47,80 zł
    38,86 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    49,40 zł
    40,16 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    55,70 zł
    45,28 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    57,30 zł
    46,59 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    62,10 zł
    50,49 zł netto

    1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    79,60 zł
    64,72 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Optec
    60,30 zł
    49,02 zł netto
    65,83 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Optec
    81,00 zł
    65,85 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Option
    87,60 zł
    71,22 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    89,40 zł
    72,68 zł netto

    1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Option
    92,70 zł
    75,37 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    99,50 zł
    80,89 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    177,00 zł
    143,90 zł netto

    Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    252,40 zł
    205,20 zł netto

    Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
    W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    325,20 zł
    264,39 zł netto

    Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Optec
    516,60 zł
    420,00 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Optec
    516,60 zł
    420,00 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    1 279,90 zł
    1 040,57 zł netto

    SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km
    Formy płatności, które obsługujemy: