|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM
    964,80 zł
    784,39 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Option
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
    Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
    Typ modułu
    SFP+
    Porty
    1x 10Gbps LC SM
    Długość fali TX
    1330nm
    Długość fali RX
    1270nm
    Budżet mocy/zasięg portu
    21dB / 60km
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
    Tak
    Okablowanie portu
    8.3/125,
    8.7/125,
    9/125,
    10/125 µm

    Galeria produktu: