|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 20km, Dual Fiber TX1310
    127,00 zł
    103,25 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Optec
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Moduł może być stosowany jako zamiennik:
    • Cisco WS-G5486
    • 3Com 3CGBIC92
    • Huawei GBIC-LX-SM1310-A
    • Nortel AA1419002
    • Foundry E1G-LX
    • Enterasys GPIM-08
    • Netgare AGM722F
    • IntelESGBIC35VLX
    • Marconi213-1003-000
    • Alcatel GBIC-LX
    • D-Link DGS-702
    • ALLIED AT-G8LX10
    • ExtremeNetworks 10013
    • HP A5226A
    • RIVERSTONE GIC-19
    • ZyXEL GBIC-LX-10-ZYXEL
    • AVAYA108659210
    • Brocade XBR-000011
    • MiLanMIL-GBIC-LX10
    • H3C GBIC-GE-LX-SM1310-A
    • SMCSMCBGLSCX1
    • Emulex LGB100-L1
    • TrendNETTEG-GBS10
    Port
    1x 1,25 Gbps SC SM
    Długość fali TX
    1310 nm
    Długość fali RX
    1310 nm
    Zasięg portu
    20 km
    Okablowanie portu
    8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
    Typ modułu
    GBIC

    Galeria produktu: