|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Komputery
  • Akcesoria, Zasilacze,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, PLC,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Solarix
  • Narzędzia, Gniazdka,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Mikrokanalizacja,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Routery,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT HG8247H5 (GPON/EPON)
    136,90 zł
    111,30 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Huawei

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei HG8247H5 to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON/EPON. Wyposażony jest w port GPON typu SC/APC klasy B+ oraz 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS), wejście antenowe CATV oraz port USB. Modem obsługuje WiFi w pasmie 2,4 GHz.

    Urządzenie ONT z funkcjami przekierowywania o wysokiej wydajności, które zapewniają doskonałą jakość usług VoIP, Internetu i wideo HD sprawiają, że HG8247H5 jest doskonałym rozwiązaniem w zakresie szerokopasmowego dostępu do Internetu.

    Funkcje:
    • Obsługuje konfigurację profilu globalnego oraz dostarczanie plików konfiguracyjnych XML poprzez NMS. Zapewnia to łatwą konfigurację i dostosowywanie sieci, wymagające jedynie niewielu zmian
    • Obsługuje zasady aktualizacji skonfigurowane przez użytkownika za pośrednictwem NMS. Urządzenie automatycznie aktualizuje się po włączeniu, eliminując potrzebę ręcznej obsługi
    • Zapewnia zdalne zarządzanie wydajnością HG8247 poprzez NMS. Zbierając dane dotyczące wydajności, umożliwia monitorowanie wydajności sieci w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję na ewentualne problemy
    • Obsługuje zdalne lokalizowanie usterek HG8247 za pomocą NMS. Poprzez raportowanie alarmów i zdalną diagnostykę pętli zwrotnej, umożliwia zdalne zlokalizowanie usterek, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów utrzymania
    Jak przywrócić Huawei HG8247H5 do ustawień fabrycznych?
    Użyj jednej z poniższych metod, aby przywrócić ustawienia fabryczne dla Huawei HG8247H5:
    1. Wybierz "Narzędzia systemowe" > przywróć konfigurację domyślną z głównego menu na stronie internetowej i kliknij "Przywróć konfigurację domyślną".
    2. Przytrzymaj przycisk RESET przez dłużej niż 10 s, aby ponownie uruchomić Huawei HG8247H5 z ustawieniami fabrycznymi.
     
    Jak skonfigurować usługę Wi-Fi na Huawei HG8247H5?
    Skonfiguruj usługę Wi-Fi poprzez strony internetowe lub serwery TR069 dla Huawei HG8247H5, które obsługują Wi-Fi.
     
    Jaki jest zakres mocy optycznej ONT?
    Zakres mocy optycznej dla Huawei HG8247H5 z transmisją GPON upstream: -27 dBm do -8 dBm (klasa B+); -30 dBm do -8dBm (klasa C+).
     
    Czy Huawei HG8247H5 może połączyć się z przełącznikiem pracującym w niższej warstwie?
    Nie. Huawei HG8247H5 nie może połączyć się z terminalem PON, przełącznikiem lub routerem w niższej warstwie.
     
    Jak zmienić tryb mapowania mapy cyfrowej Huawei HG8247H5?
    Wybierz Voice > VoIP Basic Configuration z głównego menu na stronie internetowej i skonfiguruj tryb digitmap Match Mode.

    Najważniejsze cechy:
    • terminal GPON/EPON ONT
    • port GPON SC/APC klasy B+
    • 4x porty Gigabit Ethernet
    • 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS)
    • port CATV
    • port USB
    • WiFi 2,4 GHz, N300
    Huawei ONT HG8247H5
    Temperatura pracy
    0°C do 40°C
    Wilgotność środowiska pracy
    Od 5% do 95%, bez kondensacji
    Pobór mocy
    Od 7,5 W do 18 W
    Zasilanie
    100 do 240 V AC, 50-60 Hz
    Zasilianie systemowe
    12 V DC 1.0 A
    Port sieciowy
    GPON
    Porty użytkownika
    4 x GE + 1 x POTS + 1 x USB + CATV + Wi-Fi 2,4GHz
    Diody
    POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS/CATV
    Wymiary
    220 x 160 x 32 mm
    Waga
    Około 400 g

    Galeria produktu: