|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowa seria urządzeń MikroTik LoRa
    Dodano: 27.01.2020

    MikroTik LoRa: R11e-LoRa8 & wAP LoRa8 kit & LoRa antenna kit.
     
    MikroTik LoRa to seria gotowych rozwiązań do korzystania z bramy LoRaWAN dla pasm ISM 863-870 MHz z pełną obsługą RoS. Urządzenia są gotowe do pracy z „The Things Network” - słynną infrastrukturą typu open source, która zapewnia bezpłatny zasięg sieci LoRaWAN i posiada wiele aplikacji na każdą potrzebę.
     
    MikroTik LoRa: R11e-LoRa8, wAP LoRa8 kit (RBwAPR-2nD&R11e-LoRa8), LoRa antenna kit (TOF-0809-7V-S1)
    wAP LoRa8 kit to urządzenie wAP R z interfejsem WLAN 2,4 GHz wraz z kartą R11e-LoRa8, posiadające slot na kartę SIM i port Ethernet, które można wykorzystać jako połączenie zapasowe. Posiada wstępnie zainstalowany program do przesyłania pakietów UDP do dowolnych publicznych (TheThingsNetwork, Loriot.io itp.) lub prywatnych serwerów LoRa.

    R11e-LoRa8 to bezprzewodowa karta LoRaWAN miniPCI-e Gateway. Posiada format mPCIe na bazie chipsetu Semtech SX1301. Maks. moc wyjściowa TX: 16 dBm.

    LoRa antenna kit (TOF-0809-7V-S1) to zestaw złożony z anteny dookólnej Omni 6,5 dBi dla częstotliwości 824-960 MHz, kabla - pigtaila SMA o długości 1m oraz uchwytu U do szybkiego i łatwego zamocowania masztu. 
     
    #MikroTik #LoRa 

    Zobacz inne

    05.12.2019, 11:31 : Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
    26.11.2019, 13:57 : Nowa seria urządzeń MikroTik z LTE CAT6
    20.09.2019, 11:58 : Nowości MikroTik: narzędzie Mobile Quick Setup i trzypasmowy router Audience
    31.07.2019, 12:53 : Nowości MikroTik: CRS326-24S+2Q+RM, Q+85MP01D, Q+DA0001, Q+BC0003-S+ oraz LHG XL 52 ac
    23.07.2019, 12:55 : Tenda F3 znów dostępna!
    23.07.2019, 10:55 : Nowości: MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, PWR-Line PRO i quickMOUNT-X
    10.06.2019, 10:08 : Nowości: MikroTik LHG 60G na pasmo 60 GHz oraz wAP ac kit i LtAP kit na pasma 4G i LTE
    09.05.2019, 11:16 : Nowość: MikroTik GPeR
    17.04.2019, 14:13 : Nowości MikroTika
    17.04.2019, 13:59 : MikroTik Mobile App


    Dostępność:
    dostępne
    Radiolinia SIAE Alfoplus 24 GHz (anteny 30cm)
    Producent: SIAE Microelettronica
    12 897,50 zł
    10 485,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-PA7017P KIT
    Producent: TP-Link
    241,60 zł
    196,42 zł netto
    Zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000 z gniazdkiem elektrycznym
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-PA4020P KIT
    Producent: TP-Link
    241,60 zł
    196,42 zł netto
    Zestaw transmiterów sieciowych AV600 z gniazdkiem elektrycznym i 2 portami Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 4 wentylatory, z termostatem cyfrowym
    Producent: brak danych
    269,40 zł
    219,02 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Panel wentylacyjny 19" 1U, 2 wentylatory, z termostatem cyfrowym
    Producent: brak danych
    238,90 zł
    194,23 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy 500.PAT 240mm
    Producent: Telcoline
    11,20 zł
    9,11 zł netto
    Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 3-7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy 500.PAT 380mm
    Producent: Telcoline
    11,40 zł
    9,27 zł netto
    Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 3-7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Pasta termoprzewodząca 3g (TG-G3.0-01)
    Producent: Gembird
    12,10 zł
    9,84 zł netto
    Pasta termoprzewodząca zapewniająca prawidłową wymianę ciepła oraz gwarantująca długotrwałe i bezawaryjne działanie procesora
    Dostępność:
    dostępne
    Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 Pro
    Producent: brak danych
    521,80 zł
    424,23 zł netto
    Listwa zasilająca w standardzie Rack 19" wyposażona w 5 niezależnie zarządzanych gniazd 230V
    Dostępność:
    dostępne
    Radiolinia 24GHz Racom RAy3, 1Gbps (anteny 680/900)
    Producent: Racom
    20 035,80 zł
    16 289,27 zł netto
    RAy3 jest wysokiej klasy radiolinią przeznaczoną do pracy w wolnym paśmie, zestaw z anteną Jirous JRMB-680-24 oraz JRMB-900-24
    Dostępność:
    dostępne
    Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 100szt
    Producent: brak danych
    57,30 zł
    46,59 zł netto
    Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link RE190
    Producent: TP-Link
    98,00 zł
    79,67 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC750
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 3m, 3 gniazda
    Producent: Lanberg
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    3m, 3 gniazda, biały
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 3m, 3 gniazda
    Producent: Lanberg
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    3m, 3 gniazda, czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MW300D
    Producent: Mercusys
    76,70 zł
    62,36 zł netto
    Bezprzewodowy router/modem ADSL2+ 2,4 GHz 300Mb/s, 3x porty Fast Ethernet, 1x port RJ11, 2x anteny 3 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WA1201
    Producent: TP-Link
    216,20 zł
    175,77 zł netto
    Bezprzewodowy punkt dostępowy AC1200 z Gigabitowym portem wspierającym pasywne PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą
    Producent: brak danych
    301,40 zł
    245,04 zł netto
    48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19"
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 3000 RT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    2 625,00 zł
    2 134,15 zł netto
    UPS o mocy 3000VA/2700W wyposażony w 8x IEC C13, 1x IEC C19, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 2000 RT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    2 275,90 zł
    1 850,33 zł netto
    UPS o mocy 2000VA/1800W wyposażony w 8x IEC, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 1,5m, 3 gniazda, biały
    Producent: Lanberg
    16,90 zł
    13,74 zł netto
    1,5m, 3 gniazda, biały
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 1,5m, 3 gniazda, czarny
    Producent: Lanberg
    16,90 zł
    13,74 zł netto
    1,5m, 3 gniazda, czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Planet VC-231G
    Producent: Planet
    434,80 zł
    353,50 zł netto
    Konwerter Ethernet -> sieć telefoniczna VDSL2
    Dostępność:
    dostępne
    Radiolinia 24GHz Racom RAy3, 1Gbps (anteny 2x 680)
    Producent: Racom
    18 783,60 zł
    15 271,22 zł netto
    RAy3 jest wysokiej klasy radiolinią przeznaczoną do pracy w wolnym paśmie, zestaw z antenami Jirous JRMB-680-24.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link KL130
    Producent: TP-Link
    136,40 zł
    110,89 zł netto
    Bezprzewodowa żarówka LED Smart ze ściemniaczem i zmiennym kolorem światła (2500K - 9000K), 800 lumenów
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link KL110
    Producent: TP-Link
    90,90 zł
    73,90 zł netto
    Bezprzewodowa żarówka LED Smart ze ściemniaczem, 800 lumenów
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350X-24
    Producent: Cisco
    2 078,60 zł
    1 689,92 zł netto
    Stackable Managed Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP+ i 2x slotami SFP+ Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-50P
    Producent: Cisco
    2 700,30 zł
    2 195,37 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 375 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-50
    Producent: Cisco
    1 348,40 zł
    1 096,26 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-26P
    Producent: Cisco
    1 374,30 zł
    1 117,32 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 180 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-26
    Producent: Cisco
    652,60 zł
    530,57 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    Obudowa rejestratora Rack 19" 3U, pozioma, biała
    Producent: StalFlex
    142,90 zł
    116,18 zł netto
    Pozioma obudowa rejestratora do szafy Rack 19" 3U
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-52MP
    Producent: Cisco
    4 844,20 zł
    3 938,37 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 740 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-52
    Producent: Cisco
    2 454,00 zł
    1 995,12 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28SFP
    Producent: Cisco
    2 347,20 zł
    1 908,29 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 26x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28MP
    Producent: Cisco
    2 726,00 zł
    2 216,26 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 382 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28
    Producent: Cisco
    1 349,90 zł
    1 097,48 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10MP
    Producent: Cisco
    1 114,20 zł
    905,85 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 124 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10P
    Producent: Cisco
    933,40 zł
    758,86 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 62 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10
    Producent: Cisco
    576,90 zł
    469,02 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-48
    Producent: Cisco
    1 341,70 zł
    1 090,81 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-48P
    Producent: Cisco
    2 928,30 zł
    2 380,73 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 382 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-24P
    Producent: Cisco
    1 338,20 zł
    1 087,97 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 185 W
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 3+4U, 180mm, drzwi metalowe, czarna
    Producent: StalFlex
    188,20 zł
    153,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 3+4U, 180mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    188,20 zł
    153,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DH2028-E/W (biała)
    Producent: IPOX
    236,00 zł
    191,87 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25/30fps, 2.8mm lens, AHD CVI TVI CVBS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau LTE12 (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA)
    Producent: MikroTik
    918,30 zł
    746,59 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 12
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)
    Producent: MikroTik
    48,00 zł
    39,02 zł netto
    Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)
    Producent: MikroTik
    48,00 zł
    39,02 zł netto
    Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)
    Producent: MikroTik
    596,90 zł
    485,28 zł netto
    16-portowy switch zewnętrzny z 15 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP, dual boot (RouterOS lub SwitchOS), przeznaczony do sieci GPEN
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM
    Producent: MikroTik
    3 615,80 zł
    2 939,67 zł netto
    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-48HP
    Producent: Cisco
    1 753,10 zł
    1 425,28 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-48
    Producent: Cisco
    802,20 zł
    652,20 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-24
    Producent: Cisco
    477,00 zł
    387,80 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-50HP
    Producent: Cisco
    2 410,90 zł
    1 960,08 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26P
    Producent: Cisco
    1 716,90 zł
    1 395,85 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26HP
    Producent: Cisco
    1 377,70 zł
    1 120,08 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26
    Producent: Cisco
    845,60 zł
    687,48 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-10P
    Producent: Cisco
    881,70 zł
    716,83 zł netto
    Smart Switch PoE z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 500 R1U
    Producent: Power Walker
    652,20 zł
    530,24 zł netto
    UPS o mocy 500VA / 300W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19"
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-08HP
    Producent: Cisco
    553,50 zł
    450,00 zł netto
    Smart Switch PoE z 8x portami Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1109P-8-102W
    Producent: Tenda
    236,00 zł
    191,87 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Tenda TEF1109P-8-63W
    Producent: Tenda
    159,00 zł
    129,27 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi
    Producent: TP-Link
    58,20 zł
    47,32 zł netto
    Inteligentna wtyczka Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-175GE gigabitowy router AC1750
    Producent: Lanberg
    213,80 zł
    173,82 zł netto
    Bezprzewodowy router AC1750 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-120GE gigabitowy router AC1200
    Producent: Lanberg
    153,00 zł
    124,39 zł netto
    Bezprzewodowy router AC1200 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-030FE router N300
    Producent: Lanberg
    55,30 zł
    44,96 zł netto
    Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    89,40 zł
    72,68 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Hak do otwierania studni, 30cm
    Producent: Telcoline
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Hak do otwierania studni, 45cm
    Producent: Telcoline
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16D, 2 wejścia, 16 wyjść
    Producent: Telcoline
    60,90 zł
    49,51 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    26,80 zł
    21,79 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    22,40 zł
    18,21 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik antena RP-SMA/m (HGO-antenna-OUT)
    Producent: MikroTik
    36,00 zł
    29,27 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik NetMetal ac2 (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM)
    Producent: MikroTik
    677,30 zł
    550,65 zł netto
    Praca w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz. Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM
    Producent: MikroTik
    2 003,10 zł
    1 628,54 zł netto
    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 6U, czarny
    Producent: StalFlex
    86,40 zł
    70,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 4U, czarny
    Producent: StalFlex
    76,80 zł
    62,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 3U, czarny
    Producent: StalFlex
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 2U, czarny
    Producent: StalFlex
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda AC8
    Producent: Tenda
    132,90 zł
    108,05 zł netto
      SUPER PRODUKT
      PRODUKT DNIA

    Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 6U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    108,10 zł
    87,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 4U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    93,20 zł
    75,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 3U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 2U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 6U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    108,10 zł
    87,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 4U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    93,20 zł
    75,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 3U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    92,00 zł
    74,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    41,80 zł
    33,98 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    26,50 zł
    21,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    19,70 zł
    16,02 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny biały
    Producent: brak danych
    10,10 zł
    8,21 zł netto
      SUPER PRODUKT
      PRODUKT DNIA

    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 2U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa narożna 19" 6U, 330mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    230,30 zł
    187,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa narożna 19" 6U, 330mm, drzwi szklane, szara
    Producent: StalFlex
    230,30 zł
    187,24 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi
    Producent: Huawei
    269,50 zł
    219,11 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WR850N
    Producent: TP-Link
    80,70 zł
    65,61 zł netto
    Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m G657A2
    Producent: Opto
    35,50 zł
    28,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Antena GPS 2dBi SMA, 3m (003R-00250)
    Producent: Teltonika
    36,80 zł
    29,92 zł netto
    Antena GNSS (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), przeznaczona dla modeli RUTX09, RUTX11 oraz RUT955
    Formy płatności, które obsługujemy: