|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowości MikroTik: CRS504-4XQ-IN, LHG LTE18 kit, CCR2004-16G-2S+PC
    Dodano: 12.04.2022

    MikroTik zrobił kolejny krok w stronę sieci 100 Gigabit. Po pojawieniu się routera CCR2216-1G-12XS-2XQ, nadszedł czas na switch - Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN z czterema slotami 100 Gigabit. Do rodziny serii LHG dołączył model LHG LTE18 kit z modemem LTE kat. 18, natomiast router CCR2004-16G-2S+PC to desktopowa wersja z chłodzeniem pasywnym routera CCR2004-16G-2S+.
    MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN, Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC, LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA), quickMOUNT PRO LDF (QMP-LDF), MT-HotSwapFan :: WISP.PL
     
    Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN to switch z 4x slotami QSFP28 100 Gb/s, portem Fast Ethernet PoE-in do zarządzania. Każdy slot jest podłączony do czterech linii 25 Gigabit, co pozwala na podłączenie 16x urządzeń 25 Gigabit.

    LHG LTE18 kit to LHG obsługujące pasma 3G, 4G, LTE kat.18 z funkcją agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet PoE-in.

    Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC to wydajny router z chłodzeniem pasywnym, wyposażony w procesor Annapurna Labs Alpine v2 z 4x 64-bitowymi rdzeniami ARMv8-A Cortex-A57 pracującymi z częstotliwością 1,2 GHz, 16x portów Gigabit Ethernet oraz 2x sloty SFP+.

    QuickMOUNT PRO LDF to zaawansowany uchwyt do mocowania na ścianach, słupach lub masztach urządzeń MikroTik z serii LDF.

    MT-HotSwapFan to wentylator Hot Swap, do urządzeń z serii CCR2216, np. CCR2216-1G-12XS-2XQ. Pozwala wymienić wentylator bez konieczności wyłączania lub restartowania routera.

    #MikroTik #CCR #CRS #LHG #LDF

    Zobacz inne

    12.08.2022, 15:59 : Nowości MikroTik: pierwsze modele ze standardem 802.11ax, Wi-Fi 6
    11.07.2022, 15:37 : Nowości MikroTik: RB5009UPr+S+IN, CSS610-8P-2S+IN, CRS518-16XS-2XQ-RM
    25.02.2022, 15:02 : Nowości MikroTik dla standardu 802.11ay 60 GHz: CubeSA 60Pro ac, Cube 60Pro ac oraz Wireless Wire Cube Pro
    25.02.2022, 14:55 : Nowości MikroTik: router CCR2216-1G-12XS-2XQ, switch CRS310-1G-5S-4S+IN, karta sieciowa CCR2004-1G-2XS-PCIe
    03.12.2021, 16:21 : Nowość: Potężny router MikroTik z serii Cloud Core Router: CCR2116-12G-4S+
    03.12.2021, 16:17 : Nowe urządzenia MikroTik IoT dla LoRa
    06.09.2021, 12:38 : Nowości MikroTik: cAP XL ac, KNOT LR8 kit, antena HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5
    29.07.2021, 09:51 : Nowości MikroTik: CCR2004-16G-2S+, RB5009UG+S+IN, GESP+POE-IN oraz zasilacze do netPower
    15.07.2021, 14:35 : Nowość: MikroTik Chateau 5G - najlepszy domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    01.07.2021, 12:53 : Nowość: MikroTik KNOT brama IoT


    Dostępność:
    dostępne
    Antena dookólna wewnętrzna z podstawką 9 dBi (SMA)
    Producent: brak danych
    29,50 zł
    23,98 zł netto
    Antena dookólna 9 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową i podstawką zakończoną przewodem o dł. 140cm ze złączem SMA/m
    Dostępność:
    dostępne
    Totolink X6100UA
    Producent: TotoLink
    107,80 zł
    87,64 zł netto
    Karta sieciowa WiFi USB w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z zewnętrzną anteną dookólną, AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), wtyk C20, 2m z wyłącznikiem
    Producent: Lanberg
    118,00 zł
    95,93 zł netto
    Listwa zasilająca z 8x gniazdami typu IEC-C13 (UPS) z zabezp. przeciwprzepięciowym
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau 5G ax (S53UG+M-5HaxD2HaxD-TC&RG502Q-EA)
    Producent: MikroTik
    2 689,00 zł
    2 186,18 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE 5G i WiFi 6, AX1200
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA)
    Producent: MikroTik
    1 265,40 zł
    1 028,78 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 18 i WiFi 6, AX1200
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)
    Producent: MikroTik
    442,90 zł
    360,08 zł netto
    Bezprzewodowy router dual-band pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1200, z 5x portami gigabitowymi
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX8GT
    Producent: Scodeno
    786,60 zł
    639,51 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GX2GP-V
    Producent: Scodeno
    810,90 zł
    659,27 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 2x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel 19" 1U 24 porty typu F, czarny
    Producent: Dipol
    106,70 zł
    86,75 zł netto
    Patch panel 19" 1U 24 porty typu F (podwójne gniazdo)
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna 300x300x100, biała
    Producent: StalFlex
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    Szafka wewnętrzna 300x300x100, biała, ZG
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT EP4440-DP 4x PON 4x GbE 4x SFP+ (wkładki PX20++)
    Producent: UPLink
    2 818,80 zł
    2 291,71 zł netto
    Wkładki SFP PX20++ w zestawie
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT EP4440-DP 4x PON 4x GbE 4x SFP+
    Producent: UPLink
    2 545,50 zł
    2 069,51 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GX8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 145,90 zł
    931,63 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-4GX8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 681,80 zł
    1 367,32 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 4x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink GPON OLT GP8422 8x PON 4x GbE 2x SFP+ 2x SFP
    Producent: UPLink
    6 831,40 zł
    5 553,98 zł netto
    W zestawie znajduje się 8 wkładek GPON SFP klasy C+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Tapo L930-5 taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Producent: TP-Link
    246,00 zł
    200,00 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE705X
    Producent: TP-Link
    447,20 zł
    363,58 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX3000 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    Obcinarka do włókien światłowodowych FM-08
    Producent: brak danych
    388,30 zł
    315,69 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Reflektometr Mini OTDR FTM-4000D
    Producent: brak danych
    5 521,80 zł
    4 489,27 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN
    Producent: MikroTik
    1 006,00 zł
    817,89 zł netto
    8-portowy switch Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out) z 2x slotami SFP+, SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM
    Producent: MikroTik
    7 515,90 zł
    6 110,49 zł netto
    2x sloty QSFP28 100 Gb/s, 16x slotów SFP28, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 6
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM
    Producent: MikroTik
    392,30 zł
    318,94 zł netto
    Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQ, CRS504-4XQ-IN, CRS518-16XS-2XQ-RM
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik RB5009UPr+S+IN
    Producent: MikroTik
    1 322,30 zł
    1 075,04 zł netto
    7x portów Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x port 2.5 Gb/s (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5
    Dostępność:
    dostępne
    Maszt sat balkonowy prosty 50
    Producent: brak danych
    31,90 zł
    25,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Łącznik RJ-45 UTP kat.5e zewnętrzny
    Producent: GetFort
    30,10 zł
    24,47 zł netto
    Łącznik RJ-45 UTP, zewnętrzny, IP67
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link TL-POE10R
    Producent: TP-Link
    65,80 zł
    53,50 zł netto
    Służy do zasilania urządzeń zgodnych ze standardem 802.3af poprzez kabel Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Deco E4, 3-pack
    Producent: TP-Link
    496,90 zł
    403,98 zł netto
    Domowy system Wi-Fi Mesh AC1200.
    Zestaw zawiera 3 urządzenia
    Dostępność:
    dostępne
    Akumulator Gel VPRO Premium 12V 220Ah
    Producent: Volt
    1 716,00 zł
    1 395,12 zł netto
    Bezobsługowy żelowy akumulator VRLA Gel 12V-220Ah o wym. 226 x 238 x 522 mm.
    Terminal / złącze: śruba M8 (T60)
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MR80X
    Producent: Mercusys
    257,60 zł
    209,43 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T46U
    Producent: Yealink
    931,10 zł
    756,99 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP670
    Producent: TP-Link
    1 017,40 zł
    827,15 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX5400
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP653
    Producent: TP-Link
    827,20 zł
    672,52 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
    Zestaw bez zasilacza
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP650
    Producent: TP-Link
    807,50 zł
    656,50 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SX105
    Producent: TP-Link
    1 732,10 zł
    1 408,21 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch 10 Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE605X
    Producent: TP-Link
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1800 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE700X
    Producent: TP-Link
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX3000 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link TL-SM5310-T
    Producent: TP-Link
    206,00 zł
    167,48 zł netto
    moduł SFP 1000BASE-T RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi (2-pack)
    Producent: TP-Link
    114,30 zł
    92,93 zł netto
    Zestaw dwóch inteligentnych wtyczek Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz modułowy PMT-12V150W2BA 12V/12.5A 150W
    Producent: Delta Electronics
    99,10 zł
    80,57 zł netto
    Następca zasilacza PMT-12V150W1AA
    Dostępność:
    dostępne
    Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)
    Producent: brak danych
    799,70 zł
    650,16 zł netto
    Źródło światła 1310/1550nm, moc wyjściowa -7dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.6, szpula 500m, LSOH, SXKD-6-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    1 200,20 zł
    975,77 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT6 z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s2 d2 a1, szpula 500 m
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 500m, LSOH, SXKD-5E-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    879,60 zł
    715,12 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s1 d2 a1, box 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 0.5m
    Producent: Opto
    254,10 zł
    206,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 10m
    Producent: Opto
    391,30 zł
    318,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 5m
    Producent: Opto
    315,50 zł
    256,50 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 3m
    Producent: Opto
    291,90 zł
    237,32 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 2m
    Producent: Opto
    267,10 zł
    217,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 1m
    Producent: Opto
    260,90 zł
    212,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm, lokalizator uszkodzeń 20mW (APM58NC-V20)
    Producent: TriBrer
    372,70 zł
    303,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE 4xLan/4xPoE Gigabit
    Producent: ZhangQing
    74,20 zł
    60,33 zł netto
    Injector PoE 4x portów gigabit: 4x Lan / 4x Lan i PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1.5U
    Producent: Mantar
    41,90 zł
    34,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1U
    Producent: Mantar
    36,90 zł
    30,00 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-7, 500x500x200, biała, ze sklejką
    Producent: StalFlex
    178,00 zł
    144,72 zł netto
    Szafka wewnętrzna TPR 7, 500x500x200, biała, ZG, ze sklejką
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel zasilający 4-drożny (PR2PL15B)
    Producent: Teltonika
    49,40 zł
    40,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 4U
    Producent: Mantar
    187,50 zł
    152,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer TX55E
    Producent: TP-Link
    200,00 zł
    162,60 zł netto
    Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 2 zewnętrznymi, odkręcanymi antenami dookólnymi, AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo L920-5 taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Producent: TP-Link
    197,50 zł
    160,57 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód ZTT 4J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m
    Producent: ZTT
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m
    Dostępność:
    dostępne
    Blacha montażowa do stelaża pod mufy GFP-24B
    Producent: Telcoline
    16,10 zł
    13,09 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo L900-5 taśma LED Smart Wi-Fi
    Producent: TP-Link
    115,50 zł
    93,90 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny wysuwany 19" 1U 24 porty, szary
    Producent: StalFlex
    113,70 zł
    92,44 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi szklane, szara
    Producent: StalFlex
    218,10 zł
    177,32 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    218,10 zł
    177,32 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    201,70 zł
    163,98 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi metalowe
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U, szara
    Producent: StalFlex
    71,30 zł
    57,97 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 4m
    Producent: Opto
    368,10 zł
    299,27 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cabletech Tuner cyfrowy DVB-T2/C H.265 HEVC (URZ0338)
    Producent: Cabletech
    98,50 zł
    80,08 zł netto
    Pracuje w standardzie DVB-T2, DVB-T, DVB-C, H.265 HEVC
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer MR500
    Producent: TP-Link
    608,70 zł
    494,88 zł netto
    Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy 4G+ kat. 6, AC1200, z technologią Carrier Aggregation oraz TP-Link OneMesh
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE500X
    Producent: TP-Link
    341,60 zł
    277,72 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1500 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP610-Outdoor
    Producent: TP-Link
    795,10 zł
    646,42 zł netto
    Bezprzewodowy, zewnętrzny, dwupasmowy punkt dostępowy MU-MIMO, standard AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd combo, 2m z wyłącznikiem
    Producent: Lanberg
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Listwa zasilająca z 4x standardowymi gniazdami typu NFC61-314, 4x gniazdami IEC320-C13 (UPS) z zabezp. przeciwprzepięciowym
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m
    Producent: MikroTik
    253,10 zł
    205,77 zł netto
    Może pracować z przepustowością 100 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m
    Producent: MikroTik
    170,80 zł
    138,86 zł netto
    Może pracować z przepustowością 100 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m
    Producent: MikroTik
    348,00 zł
    282,93 zł netto
    100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km
    Producent: MikroTik
    1 012,30 zł
    823,01 zł netto
    Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FG-P 12/8mm MDPE z pilotem krążek 200m
    Producent: brak danych
    347,80 zł
    282,76 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FG-P 14/10mm MDPE z pilotem krążek 200m
    Producent: brak danych
    442,60 zł
    359,84 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny nieobłożony 24 porty 10G STP 1U czarny (SX24M-0-STP-BK)
    Producent: Solarix
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Modularny, nieobłożony patch panel z 24 portami kat.6A
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2V 5H
    Producent: Cyberbajt
    160,10 zł
    130,16 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową oraz 15 dBi dla 5 GHz z polaryzacją poziomą, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2V 5V
    Producent: Cyberbajt
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową oraz 16 dBi dla 5 GHz z polaryzacją pionową, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2H 5V
    Producent: Cyberbajt
    310,60 zł
    252,52 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą oraz 16 dBi dla 5 GHz z polaryzacją pionową, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7660
    Producent: Grandstream
    570,10 zł
    463,50 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7630LR
    Producent: Grandstream
    731,60 zł
    594,80 zł netto
    Bezprzewodowy, zewnętrzny, dwupasmowy punkt dostępowy MU-MIMO, standard AC2300
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Grandstream GWN7615
    Producent: Grandstream
    475,30 zł
    386,42 zł netto
    Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, AC1750
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 3.8mm, 15m, żółty
    Producent: Telcoline
    207,40 zł
    168,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 3.8mm, 25m, żółty
    Producent: Telcoline
    222,20 zł
    180,65 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 8mm, 50m, żółty
    Producent: Telcoline
    619,80 zł
    503,90 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 8mm, 75m, żółty
    Producent: Telcoline
    755,10 zł
    613,90 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24S-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia
    Producent: Telcoline
    108,00 zł
    87,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24B, 2 wejścia, 24 wyjścia
    Producent: Telcoline
    106,70 zł
    86,75 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 48V 3A
    Producent: brak danych
    126,80 zł
    103,09 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 1A (ESD) Gigabit
    Producent: brak danych
    55,60 zł
    45,20 zł netto
    Earth grounding/ESD protection
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 0.5A (ESD) Gigabit
    Producent: brak danych
    51,20 zł
    41,63 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 24V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 0.5A (ESD)
    Producent: brak danych
    31,70 zł
    25,77 zł netto
    Earth grounding/ESD protection
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdo TV - gniazdo F CU
    Producent: brak danych
    1,80 zł
    1,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Reflektometr optyczny TM290
    Producent: brak danych
    2 421,20 zł
    1 968,46 zł netto
    Reflektometr optyczny z wbudowanym miernikiem mocy optycznej, laserowym źródłem światła oraz wizualnym lokalizatorem uszkodzeń (VFL)
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1FX2TP
    Producent: Scodeno
    410,70 zł
    333,90 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE, klasy przemysłowej z 2x portami Fast Ethernet i slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-63-1GX1GT
    Producent: Scodeno
    440,00 zł
    357,72 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 1x portem Gigabit Ethernet i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5GP-X
    Producent: Scodeno
    576,90 zł
    469,02 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5TX-mini
    Producent: Scodeno
    244,50 zł
    198,78 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Formy płatności, które obsługujemy: