|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Optix kabel GLASS Z-XOTKtcdDb 12J 9/125 1T12F ITU-T G.652D 1kN (Span 40m)
    1,50 zł
    1,22 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Optix
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • OPTIX kabel GLASS Z-XOTKtcdDb 12J 9/125 1T12J ITU-T G.652D 1kN (SPAN 40m) to:
    • lekka konstrukcja jednotubowa (25-30kg/km)
    • duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (5.5mm do 12J, 6.0mm dla 24J)
    • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
    • powłoka HDPE, odporność na promienie UV
    • zakres temperaturowy -20°C – 70°C
    • wzmocniony 2 prętami ARP (ø0.5mm) lub FRP (ø0.4mm) oraz włóknami szklanymi
    • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdDb
    • maksymalne naprężenie instalacyjne: 1000N
     Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania eia/tia-598. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien szklanych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty ARP/FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesłach do 40m.

    Najważniejsze cechy:
    • kabel do instalacji napowietrznej/kanalizacyjnej
    • instalacja na przęsłach (NESC Heavy) do 40 metrów
    • całkowicie dielektryczna konstrukcja
    • wzmocnienie wysokiej jakości włóknami szklanymi
    • odporność na wysokie i niskie temperatury
    • solidna powłoka LSZH
    Konstrukcja kabla:
    • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
    • luźna tuba
    • ripcords do rozrywania powłoki zewnętrznej
    • pręty ARP
    • powłoka zewnętrzna HDPE (czarna), odporna na promieniowanie UV
    • włókna szklane
    Wersja kabla
    1T12J
    Całkowita ilość włókien
    12 szt
    Waga
    25 kg/km (+/- 10%)
    Średnica kabla
    5.5 mm (+/- 0.4)
    Średnica tuby
    1.4/2.0 (+/- 0.15)
    Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
    Włókna szklane
    Element wzmacniający
    ARP (2x0.5) (+/- 0.1)
    Rodzaj i grubość powłoki
    HDPE (1.5) (+/- 0.2)
    Temp. podczas instalacji
    -20°C ~ +70°C
    Temp. eksploatacyjna
    -20°C ~ +70°C
    Min. promień gięcia tymczasowy / stały
    20D/10D
    Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
    1000N
    Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
    500N
    Odporność na zgniatanie
    500N (100x100mm) przez 60 sek.
    Odporność na wielokrotne zginanie
    30 cykli [(20xD), 1kg]

    Galeria produktu:

      Ten produkt nie posiada swojej galerii.