|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)
    135,40 zł
    110,08 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei EchoLife EG8141A5 to inteligentny routingowy terminal abonencki (ONT) wykorzystywany w sieci EPON i GPON, z inteligentnymi usługami, wzajemnymi połączeniami oraz obsługą i utrzymaniem. Technologia GPON zapewnia ultraszerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych.
     
    EchoLife EG8141A5 posiada złącze optyczne typu SC/UPC, 1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet oraz 1x port telefoniczny RJ11 (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Wspiera technologię 2x2 MIMO, w paśmie 2,4 GHz może osiągnąć do 300 Mb/s przepustowości.

    Terminal abonencki ONT oferuje liczne porty do implementacji wielu usług, dostępu do Internetu oraz dostępu do usług wideo. Zapewnia to użytkownikom kompleksową usługę Triple-Play (Internet, telewizja, telefon). Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego abonenta - nawet tego wymagającego. Terminal ONT wspiera IGMP oraz MLD Snooping, L2/L3 forwarding i inne przydatne funkcje, z powodzeniem może być wykorzystywany do dostarczania telewizji IPTV oraz telefonu VoIP. Dwie zewnętrzne anteny dookólne zapewniają dobry zasięg transmisji bezprzewodowej. Dodatkowym atutem jest niewielki pobór mocy - zaledwie 7,15 W maksymalnie i 3,1 W statycznie.

    Najważniejsze cechy:
    • terminal kliencki (ONT / ONU)
    • 1x port Gigabit Ethernet
    • 3x porty Fast Ethernet
    • 1x port telefoniczny POTS (RJ11)
    • standard GPON, złącze SC/UPC
    • transmisja bezprzewodowa WiFi w paśmie 2,4 GHz
    • przepustowość do 300 Mb/s
    EG8141A5
    Wymiary
    30 x 152 x 105 mm
    (bez anten i nóżek)
    Waga
    Około 180 g
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od 0 do 40 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza
    5%-95% RH niekondensująca
    Zasilanie
    11 - 14 V DC
    1 A
    Statyczny pobór mocy
    3,1 W
    Maks. pobór mocy
    7,15 W
    Kompatybilność
    Sieć GPON i EPON
    Złącze optyczne
    SC/UPC
    Diody LED
    POWER, PON, LOS, LAN, TEL, WLAN, WPS
    Właściwości interfejsów
    Port GPON
    Klasa B+
    Czułość odbioru: -27 dBm
    Moc optyczna: -8 dBm
    Długość fali: upstream 1310 nm, downstream 1490 nm
    WBF - G.984.5
    Mapowanie pomiędzy potem GEM i TCONT
    Uwierzytelnianie GPON z użyciem SN ihasła
    Dwustronne FEC
    SR-DBA i NSR-DBA
    Porty Ethernet
    Tag VLAN i usuwanie taga w oparciu o port Ethernet
    1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN transparent transmission
    QinQ VLAN
    Limit learned adresów MAC
    MAC address learning
    GE: 10 / 100 / 1000 Mb/s
    FE: 10 / 100 Mb/s
    Port POTS
    Maks. REN: 4
    Kodowanie / dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722
    Tryb fax T.30 / T.38 / G.711
    DTMF
    Połączenia alarmowe (z użyciem SIP)
    WLAN
    Standardy IEEE 802.11 b/g/n
    2x2 MIMO
    Zysk energetyczny: 5 dBi
    WMM
    Wiele SSID
    WPS
    Maks. teoretyczna przepustowość 300 Mb/s
    Pozostałe właściwości
    Funkcje Smart
    Smart Wi-Fi - funkcja poprawiająca pokrycie zasiegiem
    SIP / H.248 automatyczna negocjacja
    Usługi dostępne na każdym porcie
    Kontrola rodzicielska
    L2/L3 (IPv4) forwarding: 1G uplink, 1.3G downlink
    Usługi Smart
    Uwierzytelnianie WiFi portal / 802.1x
    Sharing w oparciu o SoftGRE
    Harmonogram wyłączania WiFi
    Smart O&M
    Diagnostyka jakości IPTV
    Rogue ONT detection / isolation
    Test połączeń
    Testowanie PPPoE / DHCP
    Emulacja WLAN
    Właściwości Layer 3
    PPPoE / Statyczne IP / DHCP
    NAT / NAPT
    Port forwarding
    ALG, UPnP
    DDNS / DNS serwer / klient DNS
    IPv4 / IPv6 dual stack
    DS-Lite
    Statyczne / domyślne trasy
    Wiele usług na jednym porcie WAN
    Multicasty
    IGMP v2 / v3 proxy / snooping
    MLD v1 / v2 snooping
    QoS
    Limit na port Ethernet
    Priorytetowanie 802.1p
    SP / WRR / SP + WRR
    Limit pakietów broadcast
    Zabezpeiczenia
    Zapora SPI
    Filtrowanie w oparciu o adres MAC / IP / URL
    O&M
    OMCI / Web UI / TR069
    Variable-length OMCI messages
    Backup systemu / softu

    Galeria produktu: