|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway
    cena: 367,80zł
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m
    cena: 207,90zł
    GigaEter 18 Econo
    cena: 32,00zł
    Tenda TEG3224P
    cena: 1 351,80zł
    Wavearena ANT57-SA90-17
    cena: 121,80zł
    13.11.2020, 15:24 : Nowości MikroTik: Wireless Wire Cube, Cube 60G ac, LHGG LTE6 kit, LtAP LR8 LTE kit, nowe kable direct attach, nowe wAP ac
    09.10.2020, 15:11 : Nowości MikroTik: hAP ac³, CSS610-8G-2S+IN, mANTBox 52 15S, netPower Lite 7R
    29.07.2020, 13:18 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    32,30 zł
    26,26 zł netto
    11,70 zł
    9,51 zł netto
    247,50 zł
    201,22 zł netto
    247,50 zł
    201,22 zł netto
    170,70 zł
    138,78 zł netto
    197,60 zł
    160,65 zł netto
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    46,00 zł
    37,40 zł netto
    38,50 zł
    31,30 zł netto
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    26,10 zł
    21,22 zł netto
    228,70 zł
    185,93 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: