|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m
    cena: 97,20zł
    TetraBox 5_19_20_RSLL
    cena: 84,90zł
    Pigtail U.FL - N/m (40 cm)
    cena: 9,20zł
    TotoLink P100
    cena: 11,80zł
    Wisnetworks WIS-L5820S Sector Base Station
    cena: 601,50zł
    13.11.2020, 15:24 : Nowości MikroTik: Wireless Wire Cube, Cube 60G ac, LHGG LTE6 kit, LtAP LR8 LTE kit, nowe kable direct attach, nowe wAP ac
    09.10.2020, 15:11 : Nowości MikroTik: hAP ac³, CSS610-8G-2S+IN, mANTBox 52 15S, netPower Lite 7R
    29.07.2020, 13:18 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    1 140,30 zł
    927,07 zł netto
    123,20 zł
    100,16 zł netto
    105,00 zł
    85,37 zł netto
    690,70 zł
    561,54 zł netto
    327,00 zł
    265,85 zł netto
    327,00 zł
    265,85 zł netto
    578,20 zł
    470,08 zł netto
    217,40 zł
    176,75 zł netto
    384,40 zł
    312,52 zł netto
    361,40 zł
    293,82 zł netto
    732,60 zł
    595,61 zł netto
    669,10 zł
    543,98 zł netto
    733,20 zł
    596,10 zł netto
    448,40 zł
    364,55 zł netto
    955,30 zł
    776,67 zł netto
    372,20 zł
    302,60 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: