|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Apteczka DIN 13164
    cena: 57,80zł
    TornadoBox 18 dBi (mmcx)
    cena: 72,60zł
    ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)
    cena: 80,00zł
    Planet Kabel 0,5m do SGSW-24040 (CB-STX50)
    cena: 9,80zł
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą
    cena: 1,20zł
    06.09.2021, 12:38 : Nowości MikroTik: cAP XL ac, KNOT LR8 kit, antena HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5
    29.07.2021, 09:51 : Nowości MikroTik: CCR2004-16G-2S+, RB5009UG+S+IN, GESP+POE-IN oraz zasilacze do netPower
    15.07.2021, 14:35 : Nowość: MikroTik Chateau 5G - najlepszy domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    568,80 zł
    462,44 zł netto
    495,60 zł
    402,93 zł netto
    563,80 zł
    458,37 zł netto
    1 017,00 zł
    826,83 zł netto
    1 146,30 zł
    931,95 zł netto
    599,00 zł
    486,99 zł netto
    443,80 zł
    360,81 zł netto
    417,50 zł
    339,43 zł netto
    275,50 zł
    223,98 zł netto
    241,00 zł
    195,93 zł netto
    314,20 zł
    255,45 zł netto
    292,70 zł
    237,97 zł netto
    32,90 zł
    26,75 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: