|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    TechnicLan WAE-54AG (Cm9)
    cena: 55,40zł
    Planet MC-RPS130
    cena: 33,20zł
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m
    cena: 207,90zł
    Alix.3D1, 1x LAN, 2x MiniPCI
    cena: 121,80zł
    Interline Panel 19 MIMO
    cena: 118,10zł
    27.01.2020, 14:57 : Nowa seria urządzeń MikroTik LoRa
    05.12.2019, 11:31 : Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
    26.11.2019, 13:57 : Nowa seria urządzeń MikroTik z LTE CAT6
    89,40 zł
    72,68 zł netto
    87,00 zł
    70,73 zł netto
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    20,50 zł
    16,67 zł netto
    33,00 zł
    26,83 zł netto
    1 833,80 zł
    1 490,89 zł netto
    86,40 zł
    70,24 zł netto
    76,80 zł
    62,44 zł netto
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    84,30 zł
    68,54 zł netto
    38,30 zł
    31,14 zł netto
    24,20 zł
    19,67 zł netto
    18,10 zł
    14,72 zł netto
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: