|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))
    cena: 97,20zł
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą
    cena: 1,20zł
    Pigtail MMCX - N/m (40 cm)
    cena: 11,10zł
    TrendNet TEW-501PC RP-SMA pomiarowa
    cena: 23,40zł
    SparkLAN WMIA-166AG
    cena: 23,40zł
    13.11.2020, 15:24 : Nowości MikroTik: Wireless Wire Cube, Cube 60G ac, LHGG LTE6 kit, LtAP LR8 LTE kit, nowe kable direct attach, nowe wAP ac
    09.10.2020, 15:11 : Nowości MikroTik: hAP ac³, CSS610-8G-2S+IN, mANTBox 52 15S, netPower Lite 7R
    29.07.2020, 13:18 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    150,50 zł
    122,36 zł netto
    224,20 zł
    182,28 zł netto
    509,30 zł
    414,07 zł netto
    304,40 zł
    247,48 zł netto
    1 174,00 zł
    954,47 zł netto
    40,50 zł
    32,93 zł netto
    6,00 zł
    4,88 zł netto
    140,60 zł
    114,31 zł netto
    262,30 zł
    213,25 zł netto
    108,00 zł
    87,80 zł netto
    96,60 zł
    78,54 zł netto
    1 028,40 zł
    836,10 zł netto
    915,70 zł
    744,47 zł netto
    552,00 zł
    448,78 zł netto
    511,90 zł
    416,18 zł netto
    277,10 zł
    225,28 zł netto
    480,00 zł
    390,24 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: