|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Apteczka DIN 13164
    cena: 57,80zł
    Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 10m przewodu FME/ż
    cena: 134,10zł
    Panel Tornado Pro 16
    cena: 39,40zł
    Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F
    cena: 8,00zł
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m
    cena: 97,20zł
    22.05.2020, 16:12 : Nowość: MikroTik Chateau LTE12
    29.04.2020, 16:48 : Nowości MikroTik: CCR2004-1G-12S+2XS, hAP ac³ LTE6 kit, CRS326-24G-2S+IN
    27.04.2020, 16:30 : Nowości MikroTik: netPower 15FR, NetMetal ac², Cube Lite60 i HGO-antenna-OUT
    164,60 zł
    133,82 zł netto
    82,50 zł
    67,07 zł netto
    57,50 zł
    46,75 zł netto
    37,50 zł
    30,49 zł netto
    29,70 zł
    24,15 zł netto
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    55,90 zł
    45,45 zł netto
    22,10 zł
    17,97 zł netto
    170,20 zł
    138,37 zł netto
    765,70 zł
    622,52 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: