|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 120km, Dual Fiber TX1550
    1 017,10 zł
    826,91 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Optec
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Port
    1x 1,25 Gbps SC SM
    Długość fali TX
    1550 nm
    Długość fali RX
    1550 nm
    Zasięg portu
    120 km
    Okablowanie portu
    8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
    Typ modułu
    GBIC

    Galeria produktu: