|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Złącze N/ż skręcane na MRC400
    cena: 5,80zł
    TornadoBox 17 dBi UMTS/EDGE
    cena: 135,30zł
    Panel Standard 5GHz 19 dBi
    cena: 27,10zł
    EnGenius EL-2511CD PLUS EXT2
    cena: 27,10zł
    PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)
    cena: 39,40zł

    MikroTik Mobile App
    Dodano: 17.04.2019

    MikroTik Mobile App

    Użyj aplikacji MikroTik na smartfona, aby skonfigurować router lub zastosować najbardziej podstawowe ustawienia początkowe dla domowego punktu dostępowego.

    Aplikacja jest dostępna zarówno dla systemów operacyjnych Android jak i iOS. Jest to najlepszy sposób na skonfigurowanie nowego urządzenia, ponieważ zapewnia prosty i przyjazny dla użytkownika ekran konfiguracji najbardziej podstawowych ustawień nowego routera. Posiada również zaawansowane menu dla bardziej doświadczonego użytkownika.

    iOS:
     https://itunes.apple.com/app/id1323064830
    Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mikrotik.android.tikapp 

    #MikroTik #MobileApp #Android #iOS

    Zobacz inne

    09.05.2019, 11:16 : Nowość: MikroTik GPeR
    17.04.2019, 14:13 : Nowości MikroTika
    04.10.2018, 22:00 : MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM już w ofercie
    02.06.2018, 19:23 : Nowe modele firmy MikroTik już dostępne
    20.04.2018, 22:16 : Najnowszy zestaw SXT Sixpack v2 już w sprzedaży, seria limitowana
    10.04.2018, 18:49 : Pierwszy 24-portowy switch PoE firmy Mikrotik CRS328-24P-4S+RM
    27.02.2018, 23:58 : hAP ac² nowy dwuzakresowy router bezprzewodowy firmy MikroTik
    16.02.2018, 21:36 : CRS112-8P-4S-IN - pierwszy w ofercie MikroTik'a switch PoE 802.3af/at
    05.02.2018, 19:15 : Najnowsze modele MikroTik LHG XL oraz cAP ac już w naszej ofercie
    12.12.2017, 20:44 : MikroTik SXTsq 5 ac oraz LHG 5 ac już w naszym magazynie


    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-36U 19” 203/61/61 (18U+18U)
    Producent: Mantar
    2 509,40 zł
    2 040,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-24U 19” 149/61/61 (12U+12U)
    Producent: Mantar
    2 355,40 zł
    1 914,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-30U 19” 175/61/61 (18U+12U)
    Producent: Mantar
    2 429,90 zł
    1 975,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda PA6
    Producent: Tenda
    190,90 zł
    155,20 zł netto
    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54PS/SI
    Producent: D-Link
    7 176,20 zł
    5 834,31 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54S/SI
    Producent: D-Link
    6 883,40 zł
    5 596,26 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54TS/SI
    Producent: D-Link
    4 897,80 zł
    3 981,95 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30PS/SI
    Producent: D-Link
    4 105,60 zł
    3 337,89 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30S/SI
    Producent: D-Link
    3 182,80 zł
    2 587,64 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30TS/SI
    Producent: D-Link
    2 621,20 zł
    2 131,06 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1043G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1023G0-I
    Producent: Hikvision
    598,80 zł
    486,83 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link CAP300-Outdoor
    Producent: TP-Link
    169,40 zł
    137,72 zł netto
    Bezprzewodowy, wodoszczelny punkt dostępowy z możliwością montażu na zewnątrz budynku, pracujący w paśmie 2,4 GHz i standardzie N z prędkością do 300 Mb/s.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM
    Producent: Option
    1 077,20 zł
    875,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial
    Producent: Option
    180,10 zł
    146,42 zł netto
    Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI3028-P
    Producent: IPOX
    493,20 zł
    400,98 zł netto
    3Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI2028-P
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    240,10 zł
    195,20 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    120,10 zł
    97,64 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    65,70 zł
    53,41 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    62,90 zł
    51,14 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    964,80 zł
    784,39 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    964,80 zł
    784,39 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    628,90 zł
    511,30 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    628,90 zł
    511,30 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    283,00 zł
    230,08 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    283,00 zł
    230,08 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ
    Producent: Western Digital
    2 062,20 zł
    1 676,59 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ
    Producent: Western Digital
    1 672,10 zł
    1 359,43 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ
    Producent: Western Digital
    1 197,60 zł
    973,66 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ
    Producent: Western Digital
    864,60 zł
    702,93 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 4TB SATA III WD40PURZ
    Producent: Western Digital
    569,00 zł
    462,60 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 3TB SATA III WD30PURZ
    Producent: Western Digital
    451,00 zł
    366,67 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    3 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 2TB SATA III WD20PURZ
    Producent: Western Digital
    335,40 zł
    272,68 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 1TB SATA III WD10PURZ
    Producent: Western Digital
    257,20 zł
    209,11 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    1 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit passive Ethernet repeater (GPeR)
    Producent: MikroTik
    64,00 zł
    52,03 zł netto
    Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1343G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 4mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP4028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    582,60 zł
    473,66 zł netto
    2592x1520 / 4Mpx @ 20fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2036A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 3.6mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (grafitowa)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (biała)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1121-I
    Producent: Hikvision
    494,40 zł
    401,95 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Alpha & Omega AOZ1015AI
    Producent: brak danych
    3,50 zł
    2,85 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY85408-11 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Qorvo RFPA5512 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    23,30 zł
    18,94 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Extender EXT-POE1
    Producent: Pulsar
    95,70 zł
    77,80 zł netto
    Zwiększa odległości przesyłu zasilania PoE oraz danych Ethernet za pomocą skrętki UTP kat. 5/5E o kolejne 100m.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    482,80 zł
    392,52 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 7.5V 0.9A (transformatorowy)
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rurka termokurczliwa do zabezpieczania kabli o śr. 2-8mm (100 szt.)
    Producent: brak danych
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    Opakowanie zawiera 100 sztuk.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 2.5A
    Producent: brak danych
    23,50 zł
    19,11 zł netto
    Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    436,20 zł
    354,63 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    774,60 zł
    629,76 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni ponad 500m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    580,70 zł
    472,11 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 400m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh
    Producent: Tenda
    289,80 zł
    235,61 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    435,30 zł
    353,90 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 300m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    331,50 zł
    269,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh
    Producent: Tenda
    171,60 zł
    139,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 100m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300
    Producent: Tenda
    79,70 zł
    64,80 zł netto
    Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AC1300.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X25 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 25 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    494,30 zł
    401,87 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 25 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X20 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 20 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    387,10 zł
    314,72 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 20 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A dogniazdowy z LED
    Producent: brak danych
    31,30 zł
    25,45 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 0.5A dogniazdowy z LED
    Producent: brak danych
    25,00 zł
    20,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 0.5A Gigabit dogniazdowy
    Producent: brak danych
    36,70 zł
    29,84 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 48V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-X16 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 16 dBi
    Producent: Mimosa
    142,90 zł
    116,18 zł netto
    Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 16 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A (ESD) Gigabit
    Producent: brak danych
    50,00 zł
    40,65 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 48V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-X12 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 12 dBi
    Producent: Mimosa
    83,40 zł
    67,80 zł netto
    Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 12 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa C5x radio 4.9-6.2 GHz, 8 dBi
    Producent: Mimosa
    464,50 zł
    377,64 zł netto
    Radio z czterema modułowymi opcjami anteny obrotowej. Praca w częstotliwości 4,9–6,4 GHz, rozwiązanie PTP lub PTMP dla wdrożeń 5 GHz. Współpracuje z antenami N5-X (N5-X12, N5-X16, N5-X20, N5-X25).
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa Gigabit PoE Injector, Wall Plug 56V
    Producent: Mimosa
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    PoE Injector z dwoma gigabitowymi portami Ethernet wyposażone we wtyczkę EU.
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania z szukaczem par przewodów, RJ-45, RJ-11 (Wire Tracker)
    Producent: brak danych
    130,40 zł
    106,02 zł netto
    Umożliwia lokalizację przewodów w wiązkach kablowych do 3km (RJ11/RJ45).
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY13373-460LF
    Producent: brak danych
    12,80 zł
    10,41 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)
    Producent: brak danych
    357,80 zł
    290,89 zł netto
    Tester okablowania + lokalizator + skaner.
    Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP.
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB-C 3.1 na kablu (NC-1000-02)
    Producent: Lanberg
    68,30 zł
    55,53 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB "typu C" 3.1
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 3.0 na kablu (NC-1000-01)
    Producent: Lanberg
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 2.0 na kablu (NC-0100-01)
    Producent: Lanberg
    37,30 zł
    30,33 zł netto
    Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX
    Producent: Telcoline
    1 341,70 zł
    1 090,81 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny
    Producent: Telcoline
    0,90 zł
    0,73 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
    Producent: Huawei
    145,50 zł
    118,29 zł netto
    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Cabletech Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC LAN
    Producent: Cabletech
    98,10 zł
    79,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium
    Producent: brak danych
    31,70 zł
    25,77 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (31 cm) premium
    Producent: brak danych
    35,90 zł
    29,19 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - RP-SMA/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    DishEter PRO 28 HV 4GHz
    Producent: Cyberbajt
    1 186,40 zł
    964,55 zł netto
    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 4,5 - 5,6 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka otworu keystone, biała
    Producent: brak danych
    0,60 zł
    0,49 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Zaciskarka złączy koncentrycznych na kabel RG174/RG179, HT-336J
    Producent: Hanlong
    50,90 zł
    41,38 zł netto
    4,52/3,84/3,25/1,98/1,72/1,07 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE Gigabit (prod. Cz)
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM
    Producent: Option
    42,40 zł
    34,47 zł netto
    1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Zaciskarka złączy RJ-45 RJ-11 HT-86
    Producent: brak danych
    59,60 zł
    48,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    318,00 zł
    258,54 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2
    Producent: Opto
    34,70 zł
    28,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)
    Producent: MikroTik
    42,70 zł
    34,72 zł netto
    PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)
    Producent: MikroTik
    48,00 zł
    39,02 zł netto
    Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)
    Producent: MikroTik
    183,40 zł
    149,11 zł netto
    Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik PWR-Line (PL7400)
    Producent: MikroTik
    104,80 zł
    85,20 zł netto
    Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 SC FR
    Producent: Power Walker
    272,70 zł
    221,71 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x gniazda French.
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, biały
    Producent: brak danych
    3,40 zł
    2,76 zł netto
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 (biały) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway
    Producent: Wisnetworks
    515,60 zł
    419,19 zł netto
    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 6V 2A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: