|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    734,50 zł
    597,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    734,50 zł
    597,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    734,50 zł
    597,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    735,40 zł
    597,89 zł netto

    Zestaw składający się z dwóch urządzeń wAP 60G (RBwAPG-60ad)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    792,40 zł
    644,23 zł netto

    Smart Switch, 24x porty Gigabit Ethernet, 1x SFP, standard 802.11b/g/n, Dual Chain, procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz, 128MB RAM, RouterOS L5, dotykowy ekran LCD, metalowa obudowa.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    792,40 zł
    644,23 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    927,10 zł
    753,74 zł netto

    Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    984,00 zł
    800,00 zł netto

    Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 8 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 81 Gb/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 009,90 zł
    821,06 zł netto

    1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 087,60 zł
    884,23 zł netto

    Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 286,70 zł
    1 046,10 zł netto

    SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 289,60 zł
    1 048,46 zł netto

    1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN, 128 MB + 60 GB na dołączonym dysku M.2 SSD
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 318,30 zł
    1 071,79 zł netto

    Bardzo wydajna platforma pod systemy MikroTik z rozszerzoną ilością pamięci RAM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 336,20 zł
    1 086,34 zł netto

    Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 412,50 zł
    1 148,37 zł netto

    8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 445,00 zł
    1 174,80 zł netto

    Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 445,00 zł
    1 174,80 zł netto

    24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 548,60 zł
    1 259,02 zł netto

    Chłodzenie pasywne, 7x GE, 1x Combo, USB
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 786,80 zł
    1 452,68 zł netto

    7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 786,80 zł
    1 452,68 zł netto

    7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    2 335,80 zł
    1 899,02 zł netto

    Cloud Core Router wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 2GB RAM, 12x gigabitowych portów Ethernet, 1U.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    2 698,30 zł
    2 193,74 zł netto

    12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.
    Formy płatności, które obsługujemy: