|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

 • Części serwisowe
 • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
 • Mediakonwertery
 • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
 • Szafy rack 10/19 cali
 • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
 • Złącza
 • Typu SMA, Keystone, Typu N,
  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

  Hikvision HWN-2108MH-W rejestrator sieciowy WiFi
  476,20 zł
  387,15 zł netto

  Dostępność: dostępne
  Producent: Hikvision
  szt:  Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
 • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

 • HikVision HWN-2108MH-W to 8 kanałowy rejestrator sieciowy WiFi dedykowany do pracy w małym systemie monitoringu IP.

  Hikvision seria HiWatch to seria profesjonalnych kamer HD, rejestratorów sieciowych i NVR, która wykorzystuje zalety technologii internetowych i sieciowych w świecie monitoringu wizyjnego. Oferta kamer obejmuje kamery IP i analogowe, wewnętrzne i zewnętrzne, wandaloodporne typu bullet i mini kopułkowe, a także serię szybkich kamer kopułkowych wyposażonych w ważne funkcje, takie jak inteligentne zarządzanie 3D PTZ. Wszystkie kamery z serii HiWatch posiadają rozdzielczość HD i umiejętnie zaprojektowane, wysokowydajne komponenty.

  Rejestrator HWN-2108MH-W sprawdza się świetnie w standardowych obiektach takich jak mieszkania, domy, niewielkie magazyny lub sklepy. Ze względu na możliwość obsługi kamer wysokiej rozdzielczości (max. 8 Mpx), znajduje on również zastosowanie miejscach, w których dobra jakość generowanego obrazu jest kluczowa.

  Obsługa kamer wysokiej rozdzielczości
  Rejestrator HWN-2108MH-W może skutecznie współpracować z kamerami IP wysokiej rozdzielczość (max. 8 Mpx). Dzięki czemu można go z powodzeniem stosować w miejscach, w których wysoka jakość nagrań jest kluczowa. Sprawdza się on świetnie w praktycznie każdym niewielkim obiekcje. Można go z powodzeniem stosować w miejscach takich ja domy, mieszkania, sklepy lub magazyny. Obsługiwane rozdzielczości kamer: 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz,,1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz.
  Dodatkową zaletą rejestratora jest stosunkowo wysoki bitrate wejściowy na poziomie 80 Mb/s. Dzięki niemu możliwa jest obsługa kamer wysokiej rozdzielczości na każdym kanale. Przykładowo do każdego kanału rejestratora można podłączyć standardowe kamery 25 kl/s @ 2 Mpx, które wymagają około 40 Mb/s. Połowa pasma nie jest używana, co świadczy o tym, że rejestrator może skutecznie współpracować z kamerami wyższej rozdzielczości.

  Interfejs sieciowy
  Rejestrator posiada wbudowany interfejs sieciowy fast ethernet (10/100 Mb/s), dzięki któremu można nawiązać z nim zdalne połączenie. Pracujący zdalnie użytkownik może np. podglądać obraz z kamer "na żywo" lub odtwarzać nagrania zapisane na dysku twardym. Jeżeli użytkownik posiada uprawnienia administratora, może również zmieniać parametry pracy całego systemu monitoringu. Zdalne połączenie z rejestratorem jest realizowane z poziomu:
  • Przeglądarki internetowej - z jej poziomu użytkownik ma dostęp do pełnej funkcjonalności i może dowolnie zmieniać parametry pracy rejestratora
  • iVMS-4200 - oprogramowanie na komputer służące do budowy centrum zarządzania systemem monitoringu. Z jego poziomu możliwe jest m.in. wyświetlanie obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań, konfiguracja urządzeń, obsługa e-map i wyświetlanie alarmów
  • iVMS-4500 - aplikacja na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows Phone. Z jej poziomu dostępna jest podstawowa funkcjonalność, taka jak np. podgląd obrazu "na żywo", odtwarzanie nagrań lub sterowanie kamerami obrotowymi
  • Hik-Connect - Platforma HIKVISION umożliwiająca nawiązanie połączenia z monitoringiem IP przez system pracy w chmurze. Usługa Hik-Connect integruje chmurę P2P do zdalnego podglądu i udostępnia powiadomienia alarmowe typu PUSH (na smartfony)
  Dodatkową zaletą rejestratora jest wsparcie sieciowego standardu ONVIF 2.2. Dzięki niemu może on skutecznie współpracować z kamerami innych producentów, które również wspierają standard ONVIF.

  Porty USB
  Rejestrator jest również wyposażony w 2 porty USB 2.0, do których można podłączyć urządzenia zewnętrzne. Do portu USB można podłączyć np. mysz komputerową, która ułatwia nawigację po menu ekranowym. Tym samym znacznie ułatwia codzienną obsługę systemu monitoringu. Port USB może być również użyty do podłączenia zewnętrznej pamięci i zgrania wybranych fragmentów nagrań.

  Kompresja H.265+
  Rejestrator korzysta z zaawansowanej kompresji obrazu H.265, będącej następcą popularnej w systemach CCTV kompresji H.264. Nowa wersja umożliwia nawet dwukrotnie mocniejszą kompresję danych, przy praktycznie niezmniejszonej jakości obrazu (łączna redukcja nawet do 75%). Dzięki czemu możliwa jest archiwizacja nagrań z dłuższego okresu i dodatkowo zmniejszają się wymagania dotyczące przepustowości łącza internetowego. Dostępne kompresje obrazu: H.265+, H.265, H.264+, H.264.

  Platforma HiWatch
  Platforma cyfrowego zapisu wideo HiWatch jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia innowacyjnej, analogowej i IP architektury CCTV HD. Jedno kompleksowe rozwiązanie programowe umożliwia zarządzanie całym systemem, zarówno IP, jak i analogowym. Obsługuje do 256 urządzeń, 4 wyjścia monitorowe, podgląd na żywo i odtwarzanie, mapy z funkcjami alarmowymi, dzienniki zdarzeń, zdalną konfigurację i wielopoziomowe zarządzanie użytkownikami. Platforma Software Client jest dostępna w wersji dla systemu Windows, a aplikacje mobilne są dostępne na iPhone'a, iPada i Androida.

  Aplikacja Hik-Connect
  Aplikacja Hik-Connect jest przeznaczona do współpracy z rejestratorami serii Hikvision, rejestratorami NVR i kamerami IP, które obsługują funkcję Cloud P2P. Pozwala ona na zdalny podgląd na żywo z kamer. Wystarczy założyć konto i dodać urządzenie do konta, aby móc oglądać obraz z kamer w czasie rzeczywistym w skali globalnej. Pozwala ona również na odtwarzanie nagranego materiału wideo w celu przeszukiwania każdego ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Po wyzwoleniu alarmu wykrycia ruchu w urządzeniu, możesz otrzymać natychmiastowe powiadomienie z aplikacji Hik-connect.
   
  Najważniejsze cechy:
  • Bitrate wejściowy na poziomie 50 Mb/s i możliwość obsługi 8 kamer IP w max. rozdzielczości 4 Mpx
  • Wbudowany interfejs sieciowy fast ethernet
  • Możliwość obsługi z poziomu platformy Hik-Connect (chmura)
  • Miejsce na 1 dysk twardy SATA o maksymalnej pojemności 6 TB
  • Wyjścia wideo 1x HDMI i 1x VGA
  • Wbudowane 2 porty USB 2.0
  • Wbudowane 1 wejście i 1 wyjście audio
  • Kompresja H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
  • WiFi 2,4 GHz, 2x2 MIMO
  HWN-2108MH-W
  Wejście wideo IP
  8 kanałów
  Przepustowość wejściowa
  50 Mbps
  Przepustowość wyjściowa
  40 Mbps
  Rozdzielczość HDMI/VGA
  1-ch, rozdzielczość: 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz,,1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz
  Dekodowanie
  Odtwarzanie synchroniczne
  8 kanałów
  Rozdzielczość nagrywania
  4 M/3 M/1080p/1.3 M/720p
  Zdolność przesyłania
  4-ch@1080p / 1-ch@4 MP
  Sieć
  Interfejs
  1x RJ45 10/100M
  Dysk twardy
  SATA
  1x SATA
  Pojemność
  Do 6 TB pojemności na każdy dysk
  WiFi
  Częstotliwość
  2.4 GHz
  Struktura anteny
  2 × 2MIMO
  Standardy transmisji
  IEEE 802.11b/g/n
  Interfejs zewnętrzny
  USB
  Tylny panel: 2 × USB 2.0
  Ogólne
  Zasilanie
  12 VDC
  Temperatura pracy
  -10 °C do +55 °C (14 °F do 131 °F)
  Wilgotność robocza
  10% do 90%
  Zużycie energii (bez dysku twardego)
  ≤ 12 W
  Wymiary (szer. × gł. × wys.)
  260 × 246 × 48 mm (10,2" × 9,7" × 1,9")
  Waga (bez twardego dysku)
  ≤ 1 kg (2.2 lb)

  Galeria produktu: