|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM
    212,60 zł
    172,85 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: MikroTik

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • MikroTik Q+85MP01D to wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

    Ten moduł optyczny oferuje 4 niezależne kanały pełnodupleksowe o przepustowości do 10 Gb/s na kanał i łączną przepustowość 40 Gb/s. Może zapewnić połączenie ponad 100 m na światłowodzie wielomodowym OM3 MMF (Multimode Fiber) i 150 m na OM4 MMF. Moduł ma wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne (DDM - Digital Diagnostic Monitoring), w tym monitorowanie mocy optycznej.

    Dobrze sprawdza się w środowiskach o temperaturze do 70°C. Został zaprojektowany, aby spełnić najtrudniejsze warunki, w tym temperaturę, wilgotność i zakłócenia EMI. Q+85MP01D to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń QSFP+ 40 Gb/s.

    Typ modułu
    QSFP+
    Długość fal
    850nm
    Zasięg portu
    100m dla OM3 Multimode Fiber (MMF)
    150m dla OM4 Multimode Fiber (MMF)
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
    TAK
    Złącze
    MPO
    Moc nadawcza (Tx)
    Minimalna: -7,6 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
    Czułość odbioru (Rx)
    Minimalna: -9,9 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
    LOS de-assert
    -12 dBm
    LOS assert
    -30 dBm

    Galeria produktu: