|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

 • Części serwisowe
 • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
 • Mediakonwertery
 • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
 • Monitoring
 • Kamery IP, Rejestratory,
 • Szafy rack 10/19 cali
 • Szafki,
 • Złącza
 • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

  GigaSektor PRO BOX 16/120 HV
  506,90 zł
  412,11 zł netto

  Dostępność: dostępne
  Producent: Cyberbajt

  szt:  Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
 • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

 • GigaSektor PRO BOX 16/120 HV to profesjonalna antena sektorowa klasy operatorskiej o zysku 16 dBi, działająca w polaryzacji pionowej i poziomej, przeznaczona do pracy w paśmie 4,9 - 6,1 GHz. Posiada zintegrowaną obudowę pozwalającą na montaż w jej wnętrzu urządzeń Ubiquiti, MikroTik, Cambium itp.

  Zredukowane niepożądane promieniowanie wsteczne oraz niski poziom listków bocznych minimalizuje poziom zakłóceń generowanych i odbieranych przez antenę z otoczenia, pozwalając na jej montaż oraz wydajne działanie w bezpośrednim sąsiedztwie innych anten. Antena może działać w szerokim zakresie częstotliwości a wiązki charakterystyki promieniowania są stabilne w funkcji częstotliwości.

  Antena posiada zdublowane zwarcie dla prądu stałego zapobiegające podczas wyładowań atmosferycznych indukowaniu się prądu stałego na wyjściu antenowym, chroniąc w ten sposób urządzenie podłączone do anteny.
   
  Ścieżki zasilające źródła elementarne anteny zostały odizolowanie fizycznie od struktury promieniującej dzięki czemu uniknięto ich pasożytniczego wpływu degradującego charakterystyki promieniowania. Uzyskane wiązki anteny są stabilne w funkcji częstotliwości, posiadają stały poziom listków bocznych w elewacji oraz stabilny kształt wiązki głównej w azymucie dla obu polaryzacji. Rozwiązanie to umożliwiło jednocześnie redukcję gabarytów i masy anteny.
   
  Zastosowanie stratnej pianki absorpcyjnej, umieszczonej wewnątrz obudowy anteny pozwoliło na likwidację pasożytniczych prądów powierzchniowych indukujących się na powierzchni ekranu co doprowadziło do ograniczenia promieniowania wstecznego anteny zarówno w płaszczyźnie azymutu jak i elewacji.
   
  Antena została zaprojektowana tak, by uzyskać maksymalną powtarzalność produkcji. Podstawowym elementem promienników anteny jest teflonowy laminat mikrofalowy zachowujący wysoką stabilność parametrów elektrycznych. Jest on umieszczony pomiędzy aluminiowym ekranem, a osłoną z bardzo trwałego i niskotłumiennego tworzywa odpornego na promieniowanie UV. Dzięki takiej solidnej konstrukcji antena może pracować w ciężkich warunkach atmosferycznych zachowując trwałość i niezmienność parametrów w czasie eksploatacji.
   
  Duża pokrywa obudowy zapewnia wygodny dostęp do zainstalowanego urządzenia oraz złącz anteny. Obudowa posiada przygotowane zaślepione uszczelkami otwory, pozwalając w łatwy sposób wyprowadzić dodatkowe interfejsy urządzenia na zewnątrz. Dołączony wodoodporny dławik Ethernet umożliwia łatwe i bezpieczne podłączenie portu LAN urządzenia.

  Typ anteny
  sektorowa dualna
  Zakres częstotliwości
  4,9 - 6,1 GHz
  Zysk energetyczny
  16 dBi
  Polaryzacja
  pionowa + pozioma
  Separacja pomiędzy złączami
  >28 dB
  Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej
  9° dla -3dB
  Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej
  80±5° dla -3dB
  115±5° dla -6dB
  VSWR
  typ. 1:1,5
  Impedancja
  50 Ohm
  Złącze
  2 x RP-SMA gniazdo
  Odporność na wiatr
  56 m/s
  Montaż
  do masztu
  Średnica masztu/uchwytu
  26 - 53 mm
  Wymiary
  377x149x78 mm
  Wymiar opakowania
  43/17/9 cm
  Waga całkowita
  1,6 kg
  Waga z uchwytem
  1,4 kg
  Waga bez uchwytów
  1 kg
  Gwarancja
  36 m-cy

  Galeria produktu: