|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    TP-Link T2600G-28SQ
    1 884,40 zł
    1 532,03 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: TP-Link

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Switch TP-Link T2600G-28SQ to zarządzalny przełącznik JetStream wyposażony jest w 24 gigabitowe sloty SFP, 4 porty 10/100/1000 Mb/s RJ45 i 4 sloty 10G SFP+, zapewniający stabilne środowisko sieciowe i korzystanie z szybkich połączeń. Urządzenie zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2 i 2+.

    Zabezpieczenia sieci
    Ponadto wiązanie IP-MAC-Port oraz listy kontroli dostępu (ACL) chronią sieć przed takimi zagrożeniami jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service). Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym, zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Zarządzanie switchem usprawniają funkcje OAM i DDM, natomiast intuicyjny interfejs, konsola CLI, wykorzystanie protokołu SNMP i funkcja Dual Image sprawiają, że instalacja i konfiguracja ustawień przełącznika to czynności łatwe i szybkie. TP-Link T2600G-28SQ to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, kampusów oraz dostawców usług internetowych.

    Wykorzystanie list kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) blokuje dostęp do określonych zasobów sieci. Odmowa przesłania pakietów może być ustalona dla określonych źródłowych bądź docelowych adresów MAC, adresów IP, portów TCP/UDP, a nawet identyfikatorów VLAN. Ponadto, do uwierzytelniania użytkowników starających się uzyskać dostęp do sieci przełącznik wykorzystuje szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera RADIUS/Tacacs+.

    Zaawansowane funkcje QoS
    Aby zapewnić lepszy przekaz dźwięku, danych i transmisji wideo w jednym ruchu sieciowym, administratorzy sieci mogą określić priorytety np. dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd. Dzięki temu transmisja dźwiękowa i wideo jest płynna, czysta i bez opóźnień. W połączeniu z obsługą transmisji głosu w wirtualnych sieciach lokalnych, aplikacje wykorzystujące tę funkcję działają płynniej i dużo wydajniej.
     
    Funkcje przełącznika warstwy 2 i 2+
    Wspierane są funkcje przełączników warstwy 2, tj. tagowanie VLAN (zgodnie ze standardem 802.1Q), Port Mirroring, obsługę protokołów STP/RSTP/MSTP, LACP oraz funkcje przepływu danych (zgodnie ze standardem 802.3x), a także zaawansowane funkcje zabezpieczające działanie sieci, tj. wykrywanie pętli zwrotnych, diagnostykę kabli lub IGMP Snooping. Technologia IGMP snopping zapewnia możliwość przełączania ramek multicast tylko dla wybranych użytkowników, natomiast funkcja IGMP throttling & filtering ogranicza dostęp użytkowników do zasobów na poziomie portów. Urządzenie obsługuje także funkcję statycznego routingu warstwy 2+, co umożliwia łatwą segmentację sieci i zwiększa efektywność wykorzystania zasobów sieciowych.
     
    Udogodnienia dla usługodawców
    T2600G-28SQ to idealne rozwiązanie dla dostawców usług internetowych. Posiada funkcje: OAM 802.3ah, DDM, sFlow, QinQ, ID Insertion PPPoE L2TP, uwierzytelnianie IGMP i wiele innych. Funkcje OAM 802.3ah oraz Protokół wykrywania połączeń z urządzeniami (DLDP) umożliwiają łatwiejszy nadzór i zarządzanie siecią. Z kolei funkcja DDM (Digital Diagnostic Monitoring) służy do podglądania stanu modułów SFP podłączanych do przełącznika i konfiguracji ustawień alarmu, ostrzegania, progu temperatury, progu napięcia oraz progu mocy TX i Rx.

    Obsługa IPv6
    Obsługa wielu funkcji IPv6, w tym podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, interfejs IPv6, PMTU Discovery oraz IPv6 Neighbor Discovery, dzięki czemu skonfigurowana sieć w pełni spełnia wymagania NGN, a wymiana sprzętu na nowy nie będzie konieczna.

    Zarządzanie i elastyczność na poziomie biznesowym
    Switch jest prosty w obsłudze i zarządzaniu. Urządzeniem można zarządzać np. poprzez intuicyjny interfejs graficzny użytkownika w przeglądarce internetowej (GUI) lub interfejs linii poleceń (CLI). Transfer pakietów chroni szyfrowanie SSL lub SSH. Obsługa protokołów SNMP (1/2/3) oraz RMON umożliwia przekazywanie istotnych informacji o stanie sieci oraz wychwytywanie nieprzewidzianych zdarzeń.

    Najważniejsze cechy:
    • Gigabitowe połączenia światłowodowe 24x gigabitowe sloty SFP
    • 4x porty Combo RJ45 10/100/1000 Mb/s 
    • 4x sloty SFP+ 10G 
    • 1x port konsoli RJ45
    • 1x port konsoli Micro-USB 
    • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+
    • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
    • QoS L2/L3/L4 oraz obsługa protokołu IGMP
    • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
    • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń
    T2600G-28SQ
     
    Standardy i protokoły
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
    Porty
    24x gigabitowe sloty SFP
    4x porty Combo RJ45 10/100/1000 Mb/s 
    4x sloty SFP+ 10G 
    1x port konsoli RJ45
    1x port konsoli Micro-USB
    Okablowanie sieciowe
    10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższa (do 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    10GBASE-X:MMF, SMF
    10GSFP+CU “SFP+ Kabel Direct Attach” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
    Ilość wentylatorów
    2 szt.
    Zasilanie
    100~240VAC, 50/60Hz
    Maks. pobór mocy
    29,67W (220V/50Hz)
    Wymiary
    440 x 220 x 44 mm (17,32 x 8,7 x 1,73 cala)
    WYDAJNOŚĆ
     
    Przepustowość
    128Gb/s
    Szybkość przekierowań pakietów
    95,2Mp/s
    Tablica adresów MAC
    16K
    Ramki jumbo
    9KB
    FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
     
    Funkcja Quality of Service
    Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p 
    8 kolejek priorytetowania
    Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
    Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych
    Voice VLAN
    Funkcje L2 i L2+
    Routing statyczny
    DHCP Relay
    IGMP Snooping V1/V2/V3
    Obsługa protokołu LACP zgodnie ze standardem 802.3ad (do 14 grup, maksymalnie 8 portów na grupę)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    Filtrowanie/ochrona BPDU
    TC/Root Protect
    Wykrywanie połączeń loopback
    Kontrola przepływu danych 802.3x
    L2PT
    Sieci VLAN
    Wsparcie standardu 802.1Q do 4000 VLAN oraz 4000 identyfikatorów VLAN
    MAC/Protocol/Private VLAN
    GARP/GVRP
    Listy kontroli dostępu
    Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4), adres IP, porty TCP/UDP
    ACL IPv6
    Bezpieczeństwo transmisji
    Wiązanie IP-MAC-Port
    AAA
    Port Security
    DHCP Snooping
    Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
    Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    Ochrona przed atakami DoS
    Zabezpieczenia portów
    IPv6
    Podwójny stos IPv4/IPv6
    Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
    IPv6 neighbor discovery (ND)
    Path maximum transmission unit (MTU) discovery
    Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
    TCPv6/UDPv6
    IPv6 ACL
    DHCPv6 Snooping
    Interfejs IPv6
    Zastosowania IPv6
    Klient DHCPv6
    Ping6
    Tracert6
    Telnet(v6)
    IPv6 SNMP
    IPv6 SSH
    IPv6 SSL
    Http/Https
    IPv6 TFTP
    IPv6 ACL
    Interfejs IPv6
    Routing IPv6 
    Przekaźnik DHCPv6
    DHCPv6 Snooping
    Zarządzanie
    Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
    RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
    sFlow
    PPPoE Circuit ID
    DHCP Relay
    DHCP Server
    Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
    Synchronizacja czasu SNTP
    Zintegrowana obsługa protokołu NDP/NTDP
    Odzyskiwanie hasła
    Monitorowanie CPU
    Port Mirroring
    Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
    Diagnostyka: test VCT
    Logi systemu, 
    Dual Image
    INNE
     
    Certyfikaty
    CE, FCC, RoHS
    Zawartość opakowania
    T2600G-28SQ
    Kabel zasilający
    Instrukcja instalacji
    Płyta CD
    Zestaw elementów montażowych
    Gumowe nóżki
    Wymagania systemowe
    Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
    Środowisko pracy
    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
    Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

    Galeria produktu: