|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)
    128,70 zł
    104,63 zł netto

    Dostępność: Dostawa w drodze
    Producent: MikroTik


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • MikroTik S-55DLC80D to moduł SFP posiadający dwa złącza LC/UPC. Wykorzystywany jest do transmitowania danych o maksymalnej przepustowości 1,25 Gb/s. Posiada dwa włókna singlemode, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 1550 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 80 km, wkładka wspiera funkcję DM. Zakres temperatury pracy wynosi od -40 do 85°C.
     
    Najważniejsze cechy:
    • 2 złącza LC/UPC
    • długość fali: 1550 nm
    • przepustowość: do 1,25 Gb/s
    • DDM
    • zasięg: około 80 km
    • temperatura pracy: od -40 do 85°C
    S-55DLC80D
     
    Technologia
    Dual-fiber (wykorzystanie 2 włókien)
    Długość fali
    Tx: 1550 nm Rx: 1550 nm
    Przepustowość
    1,25 Gb/s
    Złącza
    2x LC/UPC
    Moc nadawcza (Tx)
    0 ~ 5 dBm
    Czułość odbioru (Rx)
    -2 ~ -25 dBm
    LOS De-assert
    Maks. -26 dBm
    LOS Assert
    Min. -40 dBm
    Zasięg
    około 80 km
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od -40 do 85°C

    Galeria produktu: