|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisSzkoleniaO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Złącza
  • RJ45, Typu SMA, Typu UY,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    RouterBoard RB711UA-5HnD
    cena: 196,80zł
    Pigtail U.FL - N/m (20 cm)
    cena: 7,40zł
    Senao EAG-5457-30
    cena: 121,80zł
    SparkLAN WMIA-166AG
    cena: 29,50zł
    Pigtail MMCX - N/m (40 cm)
    cena: 11,10zł

    Nowe modele firmy MikroTik już dostępne
    Dodano: 02.06.2018

    Najnowsze modele firmy MikroTik już w naszym sklepie:
    - RouterBoard RB760iGS hEX S. Podobnie jak jego starszy brat model RB750Gr3 posiada dwurdzeniowy procesor MT7621A (800MHz) oraz 256 MB pamięci RAM. Dodatkowo został wyposażony w slot SFP oraz wyjście PoE na piątym porcie Ethernet. hEX S wspiera sprzętowe szyfrowanie IPSec (przepustowość do 470 Mbps).
    - Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM. Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP/Ethernet), 20 slotów SFP a także 4 sloty SFP+. Urządzenie posiada funkcję dual boot - możliwość wyboru pomiędzy dwoma systemami operacyjnymi SwitchOS oraz RouterOS. Wyposażone jest w 512 MB pamięci RAM a także dwa redundantne wbudowane zasilacze AC.
    - RouterBoard SXTsq Lite2. Zintegrowane urządzenie radiowe przeznaczone do pracy w trybie klient lub trybie mostu w paśmie 2,4GHz. Posiada antenę o zysku 10 dBi (szerokość wiązki 60°) oraz układ radiowy o mocy 30 dBm. Korzysta z technologii 2x2 MIMO. Produkt zasilany jest przez pasywne PoE, zakres napięcia wejściowego to 10-30V DC.
    - Antena LTE mANT 5o 5dBi. Jest to dookólna dwupolaryzacyjna antena zaprojektowana do pracy w sieciach LTE. Antena posiada zysk 5 dBi, jest przystosowana do montażu zewnętrznego. Posiada szeroki zakres częstotliwości (od 699 do 2690 MHz). Antenę polecamy np. do urządzeń MikroTik wAP LTE i LtAP.
    Zapraszamy do zakupów

    Zobacz inne

    17.04.2019, 14:13 : Nowości MikroTika
    17.04.2019, 13:59 : MikroTik Mobile App
    04.10.2018, 22:00 : MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM już w ofercie
    20.04.2018, 22:16 : Najnowszy zestaw SXT Sixpack v2 już w sprzedaży, seria limitowana
    10.04.2018, 18:49 : Pierwszy 24-portowy switch PoE firmy Mikrotik CRS328-24P-4S+RM
    27.02.2018, 23:58 : hAP ac² nowy dwuzakresowy router bezprzewodowy firmy MikroTik
    16.02.2018, 21:36 : CRS112-8P-4S-IN - pierwszy w ofercie MikroTik'a switch PoE 802.3af/at
    05.02.2018, 19:15 : Najnowsze modele MikroTik LHG XL oraz cAP ac już w naszej ofercie
    12.12.2017, 20:44 : MikroTik SXTsq 5 ac oraz LHG 5 ac już w naszym magazynie
    16.11.2017, 15:29 : Nowe modele MikroTik SXTsq High Power i LHG 2 już do nabycia


    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY13373-460LF
    Producent: brak danych
    12,70 zł
    10,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)
    Producent: brak danych
    357,80 zł
    290,89 zł netto
    Tester okablowania + lokalizator + skaner.
    Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP.
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB-C 3.1 na kablu (NC-1000-02)
    Producent: Lanberg
    68,30 zł
    55,53 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB "typu C" 3.1
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 3.0 na kablu (NC-1000-01)
    Producent: Lanberg
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg karta sieciowa USB 2.0 na kablu (NC-0100-01)
    Producent: Lanberg
    37,30 zł
    30,33 zł netto
    Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX
    Producent: Telcoline
    1 341,70 zł
    1 090,81 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny
    Producent: Telcoline
    0,90 zł
    0,73 zł netto
    Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
    Producent: Huawei
    144,20 zł
    117,24 zł netto
    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Cabletech Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC LAN
    Producent: Cabletech
    98,10 zł
    79,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium
    Producent: brak danych
    31,70 zł
    25,77 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/m - rp-sma/m (31 cm) premium
    Producent: brak danych
    35,90 zł
    29,19 zł netto
    Wodoszczelny konektor antenowy N/m - RP-SMA/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.
    Dostępność:
    dostępne
    DishEter PRO 28 HV 4GHz
    Producent: Cyberbajt
    1 186,40 zł
    964,55 zł netto
    Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 4,5 - 5,6 GHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka otworu keystone, biała
    Producent: brak danych
    0,60 zł
    0,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zaciskarka złączy koncentrycznych na kabel RG174/RG179, HT-336J
    Producent: Hanlong
    50,90 zł
    41,38 zł netto
    4,52/3,84/3,25/1,98/1,72/1,07 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE Gigabit (prod. Cz)
    Producent: brak danych
    21,00 zł
    17,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM
    Producent: Option
    43,30 zł
    35,20 zł netto
    1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Zaciskarka złączy RJ-45 RJ-11 HT-86
    Producent: brak danych
    59,60 zł
    48,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    318,00 zł
    258,54 zł netto
    Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2
    Producent: Opto
    34,70 zł
    28,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)
    Producent: MikroTik
    42,30 zł
    34,39 zł netto
    PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)
    Producent: MikroTik
    47,60 zł
    38,70 zł netto
    Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)
    Producent: MikroTik
    181,70 zł
    147,72 zł netto
    Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik PWR-Line (PL7400)
    Producent: MikroTik
    103,90 zł
    84,47 zł netto
    Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 SC FR
    Producent: Power Walker
    272,70 zł
    221,71 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x gniazda French.
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, biały
    Producent: brak danych
    3,40 zł
    2,76 zł netto
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 (biały) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Akumulator Canon LP-E8
    Producent: Canon
    170,20 zł
    138,37 zł netto
    Akumulator litowo-jonowy przeznaczony do aparatów Canon EOS 550D, EOS 600D, EOS 650D, EOS 700D.
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway
    Producent: Wisnetworks
    515,60 zł
    419,19 zł netto
    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 6V 2A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel zasilający 3m komputerowy
    Producent: brak danych
    19,40 zł
    15,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 1.5m (biały)
    Producent: brak danych
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 13V 0.65A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-24
    Producent: D-Link
    593,10 zł
    482,20 zł netto
    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 2200 STL FR
    Producent: Power Walker
    632,30 zł
    514,07 zł netto
    UPS o mocy 2200VA/1320W wyposażony w 4x French.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer T2U Nano
    Producent: TP-Link
    52,00 zł
    42,28 zł netto
    Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.
    Dostępność:
    dostępne
    Kubek MikroTik (MTCP)
    Producent: MikroTik
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Idealny do kawy :)
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    51,00 zł
    41,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m
    Producent: brak danych
    65,20 zł
    53,01 zł netto
    Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.
    Dostępność:
    dostępne
    Antena radiowa Dipol 1RUZ PM B
    Producent: Dipol
    47,50 zł
    38,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Magnetyczny czujnik poziomu wody CMW45
    Producent: brak danych
    22,40 zł
    18,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONU HG8010H GE (GPON)
    Producent: Huawei
    113,00 zł
    91,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    LAN kontroler V3.5 w obudowie
    Producent: brak danych
    247,20 zł
    200,98 zł netto
    Pozwala kontrolować zdalnie do 10 wyjść DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdko natynkowe 1x RJ-45 kat.5e ekranowane
    Producent: brak danych
    12,40 zł
    10,08 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m
    Producent: Opto
    29,50 zł
    23,98 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m
    Producent: Opto
    24,90 zł
    20,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m
    Producent: Opto
    20,50 zł
    16,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m
    Producent: Opto
    17,70 zł
    14,39 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    26,90 zł
    21,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    21,60 zł
    17,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    18,10 zł
    14,72 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    17,60 zł
    14,31 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    32,70 zł
    26,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    26,90 zł
    21,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    23,50 zł
    19,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,30 zł
    18,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,70 zł
    17,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m
    Producent: Opto
    18,90 zł
    15,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m
    Producent: Opto
    12,90 zł
    10,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    35,70 zł
    29,02 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: