|
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
Nowości Promocje Wyprzedaże SerwisO firmieKontakt Download Forum Wiedza

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele,
  • Złącza
  • Typu UY, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Pigtail U.FL - free (20 cm)
    cena: 4,30zł
    Panel Standard 5GHz 19 dBi
    cena: 40,60zł
    Panel Standard 5GHz 23 dBi
    cena: 70,10zł
    Pigtail U.FL - N/m (40 cm)
    cena: 9,20zł
    Planet WL-8317
    cena: 39,80zł

    Realizacja zamówień w dniu 2.05.2017 r.
    Dodano: 28.04.2017

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 2.05.2017 wysyłkę towaru realizujemy tylko do godziny 15.


    Zobacz inne

    02.08.2017, 12:58 : Patchcordy EasyBend
    30.03.2017, 21:25 : Nowe media konwertery w ofercie
    23.03.2017, 20:58 : Nowa dostawa Wisnetworks
    14.02.2017, 10:14 : Switche PoE TG-NET w lepszej cenie
    14.02.2017, 10:09 : Rozszerzenie oferty modułów SFP
    29.04.2016, 13:26 : Realizacja zamówień w dniu 2 maja 2016 r.
    11.03.2015, 20:56 : Nowa marka w ofercie - Wisnetworks
    22.07.2014, 12:02 : Premiera nowej strony
    30.05.2014, 02:00 : Długo oczekiwane anteny, w polaryzacji X-MIMO - skośnej 20X, 24X, 17X-90 stopni
    06.05.2014, 02:00 : Poprawiona funkcjonalność VLANów wraz z softem ROS 6.12.


    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Macronix MX25L6408EMI-12G
    Producent: brak danych
    18,80 zł
    15,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Broadcom BCM53128KQLEG
    Producent: brak danych
    50,20 zł
    40,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Transformator Magtek G24103SKG
    Producent: brak danych
    16,30 zł
    13,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik Mastech MS8236
    Producent: brak danych
    265,90 zł
    216,18 zł netto
    Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Śruby M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)
    Producent: Opto
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX
    Producent: Telcoline
    807,50 zł
    656,50 zł netto
    Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Fish v.2
    Producent: Telcom
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Uchwyt odciągowy z otwieranym zamknięciem
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdo RJ45 THT ekranowane - SXT
    Producent: brak danych
    19,70 zł
    16,02 zł netto
    Gniazdo ARA-1DBK-GB115-B stosowane w urządzeniach z serii SXT-5HnD.
    Formy płatności, które obsługujemy: